Inside System Group jest rzetelną i godną polecania firmą, oferującą swoim klientom kompleksowe, profesjonalne usługi tynkarskie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się zarówno tynki gipsowe, jak i cementowo wapienne. Usługi przeznaczone są dla klientów z Krakowa i okolic, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Firma Inside System Grup dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz zatrudnia najlepszych specjalistów i fachowców, dzięki czemu jest w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych i najtrudniejszych zleceń.

Tynki i gładzie

W ramach usług firmy nakładane mogą być tynki gipsowe oraz cementowo wapienne. Realizowane jest także nakładanie gładzi, czyli tynków cienkowarstwowych nakładanych na tynki cementowo-wapienne oraz filigranowe stropy. Odpowiadają one za wypełnienie rozmaitych niedoskonałości i szczelin będących efektem tynkowania. Po nałożeniu wykonuje się wygładzanie, celem uzyskania nienagannej struktury ściany. W ten sposób powstaje warstwa wykończeniowa, której zadaniem jest ochrona warstw wewnętrznych przed działaniem czynników atmosferycznych oraz innymi uszkodzeniami. Gładź pełni również rolę dekoracyjną, poprawiając wygląd, kolor i strukturę elewacji.

Malowanie natryskowe agregatem

Firma Inside System Group przychyla się do oszczędności czasu i pieniędzy klientów, oferując im malowanie natryskowe agregatem. Takie rozwiązanie nie pozbawia pomalowanych ścian walorów estetycznych, jednocześnie pozwalając na podkreślenie przeprowadzonych prac tynkarskich. Wszelkie poprawki wykonuje się po pierwszym malowaniu, natomiast druga warstwa farby stanowi idealną warstwę podkładową dla ewentualnego przemalowania powierzchni na inny kolor. Może również zostać pozostawiona bez zmian, co pozwala na natychmiastowe użytkowanie całkowicie gotowego obiektu.

Zobacz też: Tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe Kraków | Inside System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *