Księgowość, jest to główny produkt naszego biura finansowego, ale nie każdy wie że księgowość to część, czegoś większego – czegoś co w szerszym ujęciu nazywane jest rachunkowością. Serdecznie witamy państwa i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www biura podatkowego Znany Księgowy. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w naszym biurze rachunkowym. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy zapewnia całościową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, wiążąc szczególną wagę do jakości oferowanych usług. Jesteśmy świadomi, że uporządkowanie dokumentów może stanowić duży problem, dlatego warto jest zlecić to profesjonalistom. Jesteśmy dla was i chcemy pomagać w twoim biznesie.

Nasze biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje szeroki zakres usług. Sprawdź.

W ramach prowadzonej przez biuro podatkowe działalności, świadczymy także szereg czynności dodatkowych: wypełnianie wniosków kredytowych, sporządzanie biznes planów, opracowanie wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych i refundowanie kosztów z tytułu opłacanych składek na ubezpieczenia społeczne, opracowanie wniosków o przyznanie jednorazowych środków funduszu pracy na podjęcie działalności gospodarczej, sporządzanie sprawozdań finansowych i różnych raportów, analiz oraz zestawień dla właścicieli firm, przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej i podejmowaniu decyzji ekonomicznych, obsługa osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej w dziedzinie wypełniania wniosków o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym, rozliczenia klientów indywidualnych z osiągniętych dochodów, występowanie z wnioskami o wydanie zaświadczeń o niezaleganiu w płatnościach, o wygenerowanych dochodach, reprezentowanie interesów klientów w zusie, us, w innych organach administracji państwowej, instytucjach finansowych. Udzielamy profesjonalnego doradztwa finansowego, proponując rozwiązania optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Odwiedź nasze biuro lub zadzwoń. Przekonamy ciebie, że warto z nami współpracować. Biuro rachunkowe Znany Księgowy pomoże ci w księgowości twojej firmy.

avatar
O autorze

Dodawanie ogłoszeń praca, nieruchomości, motoryzacja, telefony, wesele, przejazdy na oyh.pl . Darmowe ogłoszenia dostępne na naszej stronie. Przeglądaj bezpłatne ogłoszenia na open your home.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *