Bronowice to dzielnica, która szybko się rozwija. W rejonie okręgu już powstały 3 apartamentowce. W trakcie realizacji jest budowa ekskluzywnych lokali mieszkalnych. Zachęcają one swoją nowoczesną architekturą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Nie należą też do najdroższych w Krakowie, a lokalizacja dzielnicy jest bardzo dobra.

Każde z mieszkań wyposażone zostanie w tarasy lub balkony. Co więcej, mieszkania na parterze posiadać będą ogródki do własnego użytku. Planowane jest stworzenie podziemnego parkingu i udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Według projektu stworzona zostanie dodatkowa przestrzeń zieleni z alejkami oraz  placem zabaw.

Istniejące osiedla tworzą na portalach internetowych własne fora gdzie można podzielić się informacjami odnośnie kupna mieszkania, firm wynajmujących itp. Wypowiadają się tam ludzie m.in z osiedla Złota Podkowa, która kupili mieszkanie od jednej z krakowskich firm.  Odradzają oni zakup ze względu na złe wykończenia architektoniczne i małą atrakcyjność tego rejonu. Podkreślają, że w dalszym ciągu prowadzone są prace budowlane, które nie pozwalają na normalne funkcjonowanie.

Jednak należy podkreślić, że Bronowice to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic w Krakowie. Na jej terenie znajduje się m.in komisariat policji, straż miejska oraz straż pożarna. Dodatkowo do atutów tego miejsca można zaliczyć bliskość z przyrodą oraz wygodne połączenia autobusowe. Ułatwiają one podróżowanie w godzinach szczytu. Bliskość do tras wylotowych w kierunku Warszawy, Gdańska i Zakopanego pozwala na szybki wyjazd z najbardziej zakorkowanej części miasta.

Mieszkania na Bronowicach to dobra inwestycja dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość przyrody. W okolicy znajdują się sklepy usługowo-handlowe, a dojazd do centrum jest ułatwiony przez rozbudowaną sieć komunikacyjną. Szukając mieszkania w dzielnicy Bronowice, a tam Kraków ma ich naprawdę do zaoferowania całkiem sporo, warto zajrzeć na różnego typu portale z nieruchomościami gdzie możemy zdobyć kilka informacji o mieszkaniach w tym rejonie lub bezpośrednio na strony krakowskich deweloperów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *