Afery korupcyjne, łapówkarskie i nepotyzm w dzisiejszych czasach – jak również przez całą historię ludzkości, nie są niczym nowym. I choć zazwyczaj przekręty wychodzą na światło dzienne a nieuczciwi sprawcy zostają ukarani, ciągle znajdują się chętni na tego typu malwersacje. Być może bowiem warto ryzykować?

Kto wie ile z takich przekrętów pozostało nieodkrytych? Jak ktoś kiedyś powiedział pierwszy milion trzeba ukraść. Jednak nie wystarczą dobre chęci – niezbędny będzie jeszcze brak wyobraźni, ułańska fantazja i bujna wyobraźnia. Bo tym zazwyczaj cechują się owi niepokorni i nieuczciwi przestępcy. Dziś, w czasach ostrej biurokracji i weryfikacji prawnej dokumentów nie jest tak łatwo zataić, delikatnie mówiąc: nieścisłości.

Lata dziewięćdziesiąte były zupełnie innym czasem, gdy wolny rynek dopiero raczkował a przedsiębiorcy mogli w pewien sposób lawirować między przepisami, omijać pewne kwestie i zatajać źródła dochodu (co i dziś się uskutecznia – szczególnie przez najbardziej). Dziś wymogi jakie przed przedsiębiorcami stawia Urząd Podatkowy czy ZUS raczej ograniczają jakiekolwiek próby zatajenia dochodu czy przekłamań. Zresztą szybciej wychodzą niewielkie oszustwa niż milionowe przetargi wygrane nieuczciwie. Jeżeli nie chcemy być więc oskarżeni o oszukiwanie Skarbu Państwa – nawet jeśli były by to kwoty rzędu kilkuset złotych, warto powierzyć kwestie rozliczeń specjalistów z firmy takiej jak biuro rachunkowe Kraków. To pozwoli nam spokojnie spać i zaoszczędzić czas i stres spędzony nad stertami faktur i papierów.

Biuro rachunkowe w Krakowie PRYM zatrudniając doradców podatkowych i wykwalifikowanych księgowych jest gwarancją, iż nie będziemy mieli problemów z bałaganem w dokumentacji. Nieuczciwy zarobek zwraca się bowiem podwójnie – jednak jedynie negatywnymi konsekwencjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *