Kręcisz film? Weź pod uwagę wynajem sprzętu filmowego!

wypozyczalnia-sprzetu-filmowego-sposobem-na-tani-film

Kręcisz film? Weź pod uwagę wynajem sprzętu filmowego!

Kino jest formą sztuki, która jest najbardziej widowiskowa, przystępna, przyjemna, łatwa i zarazem najmłodsza. Każdy ma ulubiony film, ulubionego aktora lub reżysera, ale nie każdy wie jak ciężko i długo film się produkuje. A co najważniejsze jak dużo jest potrzebnego do zrobienia dobrej jakości filmu profesjonalnego sprzętu filmowego, który kosztuje nie małe pieniądze. Stąd tak popularny staje się wynajem sprzętu filmowego w naszym kraju.

Przy każdym filmie, reklamie czy serialu korzysta się z nieprawdopodobnej ilości sprzętu, którego przeciętny człowiek nawet na oczy nie widział. Jeśli jesteś entuzjastą sztuki filmowej lub jesteś studentem z uczelni kształcącej przyszłych artystów kina, bądź już zawodowym twórcą, to wypożyczalnia sprzętu filmowego będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Wiadomo, że mało kto dysponuje najlepszym sprzętem, a w wypożyczalni taki właśnie znajdziemy.

Rental kamer, statywów czy sprzętu oświetleniowego to jest coś co wypożyczalnia sprzętu filmowego oferuje na co dzień. Jeśli chodzi o Kraków to godna zaufania wypożyczalnia sprzętu filmowego znajduje się tutaj – http://www.rentgrandfox.pl/ – a swoją siedzibę ta firma ma niemalże w samym centrum Krakowa.

Standardowo wypożyczalnia sprzętu filmowego oferuje najczęściej takie produkty jak kamery (Canon, Sigma czy Blackmagic), a do tego niezbędne statywy, filtry, monitory produkcyjne, kable i konwertery. Dla techników dźwięku również znajdzie się oferowany na wynajem sprzęt filmowy, jak rekordery, tyczki, mikroporty, mikrofony pojemnościowe czy mikrofony dynamiczne, a także kable, przejściówki i osłony przeciwwietrzne. Z kolei technik oświetlenia znajdzie w wypożyczalniach sprzętu filmowego takie warte uwagi sprzęty jak lampy od 100 do 2000 wat, z reguły z soczewkami Fresnela lub open face. Dodatkowo oczywiście rental statywów i softboxów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top