Wśród wielu hoteli górskich położonych w regionie Beskidu Śląskiego na naszą uwagę powinien bez wątpienia zasłużyć sobie hotel Elbrus zlokalizowany w samym centrum Szczyrku. Jest to jeden z bardziej ekskluzywnych hoteli w okolicy, oferujący nam nie tylko pokoje, ale także wiele dodatkowych atrakcji, przede wszystkim z postaci zabiegów odnowy biologicznej, czy też zabiegów w licznych, hotelowych gabinetach SPA. Można nawet tutaj powiedzieć, iż jest to hotel spa w pełnym tego słowa znaczeniu, bowiem do naszej dyspozycji jest niespełna dziesięć gabinetów, wobec czego każdy z gości hotelowych z całą pewnością będzie miał możliwość załapania się na zabieg tylko dla siebie.

Szczyrk

Sam Szczyrk jest jedną z piękniejszych górskich miejscowości w Beskidzie Śląskim, niejednokrotnie nazywany stolicą beskidzkiego narciarstwa, ustępując popularnością chyba tylko miejscowości takiej jak Zakopane, ale tutaj trudno będzie przebić ten najsłynniejszy region wypoczynkowy w polskich górach. Jest to miasto o bogatej historii, z licznymi atrakcjami turystycznymi, zarówno w postaci szlaków krajobrazowych, zabytków, jak i licznych stoków narciarskich o różnym poziomie trudności. Nic więc dziwnego, iż zdecydowana większość turystów przybywa do Szczyrku właśnie w sezonie zimowym, kiedy to nadchodzi pora zimowego, białego szaleństwa.

Hotel Elbrus

Hotel położony jest praktycznie w samym centrum miasta tuż pod stokiem Klimczoka, wobec czego nietrudno jest go znaleźć. W najbliższej okolicy znajdziemy różnorodne lokale gastronomiczne, oraz rozliczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, dzięki czemu nawet osoby bez własnych nart będą mogły wybrać się poszusować po okolicznych stokach. Generalnie rzecz ujmując, można powiedzieć, iż hotel Elbrus pod względem lokalizacji jest wręcz perfekcyjnie przygotowany do tego, aby spędzić tutaj swój zimowy urlop zarówno na narciarskim szaleństwie, jak i na zbawiennych dla naszego zdrowia, zabiegach Spa.

Koszty pobytu

Jeśli chodzi o ceny, to hotel Elbrus, zapewnia nam tutaj dość przystępne warunki pobytu, jak na taki standard hotelu. Koszt wynajęcia pokoju zaczyna się tutaj od kwoty nieco powyżej 100 złotych, niemniej jednak najlepsze oferty zaczynają się dopiero wówczas kiedy zdecydujemy się na dłuższy pobyt. Na stronie internetowej hotelu pod adresem hotel-elbrus.pl znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat licznych promocji, w ramach których można dostać zniżki na pobyt, czy też prezenty w postaci voucherów na zabiegi Spa. Bardzo często są też organizowane różnorodne promocje w czasie świąt oraz innych okazji, dzięki czemu zawsze można się załapać na pobyt za nieco niższą niż katalogowa cenę.

Podsumowując

Na zakończenie można powiedzieć, iż hotel Elbrus jest przeznaczony raczej dla ludzi o nieco zasobniejszym portfelu, którzy do Szczyrku przybywają nie tylko po to aby całe dnie przesiedzieć na stokach narciarskich, ale także po to, aby należycie wypocząć, iż skorzystać z zabiegów Spa, które przecież równie pozytywnie co narciarstwo mogą wpływać na stan naszego ducha i ciała. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich amatorów dobrego i luksusowego wypoczynku do hotelu Elbrus w Szczyrku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *