Kalendarze nie muszą być nudne. Doskonale zdają sobie z tego sprawę wszystkie sklepy fotograficzne, które zajmują się nie tylko wywoływaniem fotografii, ale również produkują gadżety ze zdjęciami. Jednym z takich fotogadżetów są właśnie kalendarze, które możemy zaprojektować zgodnie z własnymi wyobrażeniami i oczekiwaniami. Tworzeniem tego typu produktów zajmuje się m.in. Empik Foto. Co wyróżnia kalendarze wykonywane przez prezentowaną firmę?

W pierwszym rzędzie należy wymienić jakość. Zdjęcia w jakości HD wydrukowane na najlepszym papierze naprawdę robią wrażenie. Szczególnie, jeżeli chcemy obdarować takim upominkiem ukochaną osobę. Wystarczy spojrzeć na jej reakcję – z pewnością będzie zachwycona. Możemy wybierać spośród kalendarzy ściennych bądź biurkowych. Kalendarze ścienne, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do wieszania na ścianach lub innych powierzchniach w domu, czy w pracy. Nadają się na każdą okazję. Możemy stworzyć kalendarz ślubny i wakacyjny, zwariowany i romantyczny. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Takie kalendarze różnią się też wielkością i ceną.

Drugim rodzajem są – jak już wcześniej wspomniano – kalendarze biurkowe. Służą do stawiania – nie tylko na biurku, ale również na nocnej szafce, lodówce czy komodzie. Tak jak w przypadku pierwszego typu kalendarzy, dostępne są w różnych wielkościach i formatach. Zamówienie takiego fotogadżetu nikomu nie sprawi problemów. Wystarczy mieć własne konto na portalu, ściągnąć odpowiedni program i zabrać się do pracy, która jest prawdziwą przyjemnością.

Kreowanie wyglądu kalendarza daje dużo radości. Musimy tylko wybrać kilkanaście zdjęć – przy czym jedno ma iść na okładkę. Co ważne, takie kalendarze można zacząć od dowolnego miesiąca. Nie musi być to styczeń – co jest nieodzowną zaletą, szczególnie, jeżeli na pomysł kalendarzowego upominku wpadniemy np. w czerwcu, gdy będą zbliżały się urodziny żony lub rocznica rodziców.

Wszystkie informacje i szczegóły dotyczące fotokalendarzy znajdziemy wchodząc na stronę internetową www.empikfoto.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *