Wymarzone wesele wymaga solidnych przygotowań

Wymarzone wesele wymaga solidnych przygotowań

Młodzi ludzie, którzy postanowili się pobrać mają wiele do zaplanowania. Najważniejsze to wybrać datę ślubu. To od tego zależy, czy znajdziemy idealną, wymarzoną salę na przyjęcie, czy znajdziemy dobrego fotografa i orkiestrę. Planując duże, wymarzone wesele powinniśmy wszystko zacząć planować kilka miesięcy wcześniej, by mieć pewność, że wszystko zarezerwujemy.

Sala weselna to główny punkt poszukiwań. Powinna być elegancka, pomieścić wszystkich naszych gości weselnych, mieć wygodną salę do tańczenia, a także powinna być położona w dogodnym miejscu. Planując obiad weselny musimy zwrócić uwagę na upodobania naszych gości. Możemy podać tradycyjny obiad weselny, ale równie dobrze możemy zdecydować się na inne, wyjątkowe dania. Na deser warto wybrać dobry tort. Najczęściej wybierane są torty czekoladowe lub śmietankowe. Większość gości będzie zadowolona z takiego deseru.

sala weselna polna różaWesele Legionowo – na zdjęciu tradycyjne polskie wesele

Najważniejsza na weselu oprócz jedzenia jest muzyka. Dobra orkiestra potrafi rozruszać każde towarzystwo. Gwarancją udanej zabawy jest odpowiedni wodzirej, który sprawi, że goście będą czuć się swobodnie i dobrze. Atrakcje na weselu mogą być różne. Najpopularniejsze są zabawy weselne, puszczanie balonów, lampionów, pokaz sztucznych ogni. Część osób decyduje się na atrakcje w postaci specjalnych występów. Jednak nadal najpopularniejsze są tradycyjne wesela, bez specjalnych, dodatkowych atrakcji.

Po weselu para młoda często zaprasza na zabawę kolejnego dnia. Poprawiny to tradycja. Młode małżeństwo świętuje wtedy z najbliższymi osobami swój ślub. Najczęściej impreza taka odbywa się w domu, w gronie kilku osób. Obok tradycyjnych wesel wiele młodych ludzi decyduje się na zupełnie inną formę zabawy. Zamiast tradycyjnego wesela na kilkanaście osób, młodzi planują skromniejszy obiad dla najbliższych oraz zabawę w klubie dla znajomych. Jest to doskonały pomysł dla tych osób, które nie lubią tradycyjnych wesel. Jest to równie dobra forma świętowania tego ważnego dnia, a zaplanowanie takiego wesela z pewnością jest dużo prostsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top