Postanowiłeś, że chcesz zamówić przypinki? Ok, jest to dobre rozwiązanie reklamowe. Jednak pamiętaj, że jako reklama najlepiej sprawdzą się solidnie wykonane przypinki. Niby są trochę droższe, ale o wiele bardziej trwałe, dzięki czemu będą w obrocie o wiele dłużej żywotne, a i sama grafika na przypince będzie wyraźniejsza i lepiej widoczna. Czemu przypinki zawdzięczają swoją ogromną popularność i jak zamówić je hurtowo?

Inne określenia na przypinki

Przypinki to małe okrągłe znaczki, które montuje się za pomocą agrafki lub magnesu do jakiejś części garderoby. Nazywane są również badzikami, ale też buttonami czy plakietkami. Gdzie wykorzystywane są dziś przypinki? Otóż przypinki bardzo często towarzyszą nam w dzisiejszych czasach przy okazji takich wydarzeń jak: kampanie wyborcze, imprezy plenerowe, koncerty, targi czy nawet pielgrzymki.

To co decyduje o tym, że przedsiębiorcy tak często i chętnie po nie sięgają to niska cena i wysoka skuteczność. Łatwo sobie bowiem wyobrazić, że przypinki są jednym z tańszych narzędzi reklamowych. Z kolei przypięta do garderoby przypinka rzuca się w oczy, a prezentowana na niej grafika pozostaje w pamięci – to zaważa na dużej skuteczności przypinek jako formy reklamy.

Jak dokonać zakupu przypinek

Jak kupić przypinki hurtowo? Okazuje się, że to wcale nie taka błaha sprawa. To dlatego, że wraz ze wzrostem popularności przypinek wzrosła również liczba naciągaczy i oszustów, którzy oferują przypinki bardzo słabej jakości, które lepiej omijać z daleka. Czym zatem wyróżnia się solidna przypinka? O jej wysokiej jakości wykonania decydują tak naprawdę trzy czynniki – druk, materiał i folia zabezpieczająca.

Druk powinien być bardzo wysokiej jakości. Z kolei jeśli chodzi o materiał powinno być to aluminium. Uważać natomiast trzeba na plastikowe i stalowe podróbki. Te pierwsze są niestety bardzo łamliwe, z kolei te drugie podatne na działanie czynników atmosferycznych i ciężkie. Ostatni aspekt to folia zabezpieczająca grafikę prezentowaną na przypince przed ścieraniem. Sprawdźmy koniecznie czy przypinki, z którymi mamy do czynienia są w takową wyposażone.

Producent Buttonfly.pl – przypinki na zamówienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *