Głośno jest, iż terapie naturalne sprzyjają powrotowi do zdrowia, a także pomagają je zachować. Medycyna naturalna zaczyna się coraz bardziej liczyć, a my sami coraz częściej sięgamy właśnie po metody niekonwencjonalne. Dzięki nim unikamy skutków ubocznych związanych z lekami chemicznymi.

Czasami czujemy się źle, lecz nie potrafimy zdiagnozować, co jest tego przyczyną. Musimy wykonać wiele badań laboratoryjnych, by można było postawić prawidłową diagnozę. Istnieje o wiele prostsza metoda, by dojść do sedna. To biorezonans magnetyczny. Jak działa?

W skrócie, biorezonans skanuje nasz organizm i wykrywa stany zapalne, niedobory witamin i minerałów, obecność pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów. Ma jeszcze inne bardzo ważne działanie, a mianowicie jest w stanie zniszczyć w nas patogeny chorobotwórcze oraz pasożyty. Urządzenie wprowadza drgania, które powodują rozpadnięcie się intruzów, wywołujących w nas stany chorobowe i złe samopoczucie.

Naturalnymi metodami leczenia, terapiami jak ozonoterapia czy hirudoterapia oraz zabiegami jak bańki chińskie czy elektrostymulacja mięśni, zajmuje się medycyna naturalna. Osoba, która może prowadzić te praktyki, ma odpowiednie zezwolenia, dyplomy i certyfikaty. Jej wiedza zwykle oparta jest na nauce naturopatii, ziołolecznictwa oraz innych pokrewnych dziedzin.

W specjalistycznym gabinecie terapii naturalnych możemy być pewni, że badania – na przykład badanie na boreliozę biorezonansem, zabiegi – na przykład bańki chińskie, terapie – na przykład terapia Rife’a, jak i ogólnie całe leczenie czy konsultacje będziemy mieć prowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę. Możemy więc w pełni mu zaufać i skorzystać z jego usług oraz zastosować się do otrzymanej porady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *