Coraz więcej par marzy o romantycznym weselu na świeżym powietrzu. Najlepiej, aby wokół nas był piękny krajobraz, na przykład duży zielony park czy jezioro. Takie miejsca istnieją i znajdują się niedaleko nas. To niezwykle klimatyczne Mazury. Jeśli zaczęliście planować już swoje wesele, sprawdźcie jakie oferty na Was czekają!

Hotel Zamek Ryn – marzy Ci się ślub jak z bajki? Teraz to marzenie może stać się prawdą! Zamek wznoszący się do nieba, na tle zieleni i mazurskich jezior. Dookoła otaczają nas drzewa, a jedyne co słychać to śpiew ptaków. Hotel otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie Best Hotel Award w kategorii „Na Wesele”.

Jabłoń Lake Resort – ten hotel zrobi wszystko za Ciebie! Specjalnie dla Twoich potrzeb ułożą menu, zaplanują ślubne dekoracje oraz zorganizują zespół, który będzie grał do białego rana. Zimową porą w trakcie przyjęcia możesz zrobić ognisko bądź wspaniały kulig z pochodniami.

Hotel Mazurskie Marzenie – miejsce to współpracuje m.in. z licznymi zespołami muzycznymi i tanecznymi, fotografami, producentami fajerwerków czy dekoratorami kwiatów. Hotel leży na terenie chronionego krajobrazu jeziora Mielno. Na jego obszarze możemy spotkać dzikie zwierzęta takie jak sarny, zające, żurawie i bociany.

Hotel Mazurski Raj – wymarzone miejsce na organizację wesela. Magia tego miejsca jest niewiarygodna i te widoki. Mazurski Raj znajduje się nad samym brzegiem jeziora Bełdany, wśród gęstych lasów i niezmąconej dosłownie niczym natury, gdzie, jak mówią sami goście, dookoła da się usłyszeć wyłącznie śpiew ptaków i szum wody. Wszelkie informacje dostępne pod adresem www.mazurskiraj.pl/wesela.

Hotel Młyn Klekotki – tutaj możesz zorganizować Eko wesele! Hotel znajduje się w otoczeniu jezior i lasów. Ceremonia zaślubin może odbyć się w 600 letniej dziupli dębu lub na środku jeziora w chińskiej altanie. Menu dostosowane jest do potrzeb klienta – specjalnie wyselekcjonowane slow-foodowe.

Stary Tartak – ten czterogwiazdkowy hotel znajduje się nad jeziorem Mały Jeziorak, który jest najdłuższym oraz szóstym pod względem powierzchni jeziorem w Polsce. Niezwykle wyrafinowane menu zadowoli podniebienie każdego gościa. Dla weselników zaplanowano specjalne ceny pokoi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *