Przeglądając oferty w Internecie można zaleźć mnóstwo takich, które przedstawiają torby podróżne. Jednak powstaje pytanie, która z nich będzie dla nas najlepsza? Jedno jest pewne, każdy rodzaj toreb podróżnych dostępny jest w różnych rozmiarach od najmniejszych do największych.

Warto pamiętać, że wszystkie dobrej jakości torby podróżne są wykonywane z doskonałych materiałów, które gwarantują wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie ma mowy o żadnych przetarciach i dziurkach. Przejdźmy zatem do rodzajów.

Na początek torby podróżne bez kółek. Szczególnie polecane dla osób podróżujących samochodem. Dlaczego? Torby mogą być ciężki i nie oszukujmy się, ale noszenie ich na przykład na dworzec będzie nie lada wyczynem. A w samochodzie torby podróżne na kółkach zajmowały by więcej miejsca niż te bez kółek, dlatego najczęściej wybieramy właśnie ten drugi typ. Torby podróżne zdecydowanie różnią się od siebie na przykład ilością kieszeni wewnętrznych lub zewnętrznych. Jest jeszcze jeden element, który je rozróżnia to usztywniane dno. Powoduje, ze torba jest bardziej stabilna jeżeli nie mamy dużej ilości rzeczy w środku. Większość toreb jest zaopatrzona w stopki ochronne.

Jeżeli planujecie podróż z Waszą torbą, ale w jej trakcie będziecie musieli czasami sami ją przenosić czy samodzielnie transportować, to w takiej sytuacji proponuję poszukać torby podróżne na kółkach. Jeżeli model będzie wyposażony w teleskopową rączkę, to już w ogóle nie będzie kłopotów z jej samodzielnym przemieszczaniem. Torby podróżne na kółkach również mogą różnić się ilością kieszeni, usztywnianym dnem czy stopkami.

W ostatnim czasie absolutnym hitem stała się torba podróżna na kółkach typu pilot. Tego typu modele są wyposażone w cztery kółka oraz wysuwane teleskopowe rączki. Jej transport nie sprawia żadnych problemów. Wszystkie modele wyposażone są w szyfrowy zamek typu TSA. który chroni zawartość oraz bezcenne przedmioty. Zastanawiacie się gdzie kupić taki model? Polecam sklep firmowy Puccini gdzie znajdziecie torbę podróżną model CM 303922  – sprawdź sam na stronie https://sklep.puccini.pl/bagaz/torby-podrozne-na-kolkach

Jak widać, w sklepach dostępnych jest mnóstwo modeli toreb podróżnych. Z całą pewnością znajdziecie taki model, który będzie jak najbardziej funkcjonalny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *