Jak zmienić wnętrze, żeby wpisywało się w to, co jest obecnie modne? Nie jest to trudne zadanie. Musimy tylko skoncentrować się na wybraniu odpowiednich dodatków. Wymiana wszystkich mebli nie jest konieczna do zaaranżowania w zupełnie odmienny sposób kuchni, sypialni czy salonu. Nie musimy również zabierać się za odmalowywanie ścian, czy zrywanie podłóg. To pracochłonne zajęcia, które dużo kosztują, a tego wolelibyśmy przecież uniknąć.

Na pewno ciekawy efekt osiągniemy dzięki oświetleniu. Już dawno wiele osób zrezygnowało ze zwykłych, dających żółte światło żyrandoli. Stawia się teraz na bardziej nowoczesne rozwiązania. Światło na suficie nie musi być nudne i takie, jakie ma wiele osób. Możemy w przypadku podwieszanego sufitu postawić na profile ledowe. Takie rozwiązanie bardzo zwraca na siebie uwagę. Nie tylko świetnie wygląda, ale także dobrze oświetla nasze wnętrze. O brak światła nie musimy się więc martwić. Profil aluminiowy LED sprawdzi się idealnie do szafek. Wyeksponujemy dzięki temu biblioteczkę, czy zdjęcia z wakacji lub inne pamiątki. Przeszklona szafka oświetlona w ten sposób zwróci na siebie uwagę i na pewno sprawi, ze dom będzie wyglądał nowocześnie. Również schody są miejscem, w którym możemy zainstalować takie oświetlenie. Bezpieczeństwo, estetyczny wygląd – to cechy schodów, które zyskamy dzięki takiemu rozwiązaniu. Inne ciekawe rozwiązania znajdziesz na: lumines.pl/profile-aluminiowe-led.html.

Również w kuchni możemy dodać takie oświetlenie. Świetne miejsce na tego typu rozwiązanie jest pod wiszącymi szafkami. Rozświetli to wnętrze, a także poprawi widoczność tego, co na blacie. Wieczorem, w czasie robienia kolacji, sprawdzi się to świetnie. Również jeśli kuchnię mamy połączoną z salonem, to warto zainwestować w taką zmianę. Kuchnia wyglądać będzie wtedy lepiej i jeśli zastosujemy takie rozwiązanie także w salonie, to oba te pomieszczenia będą spójne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *