Jeżeli jesteście pasjonatami gry w pokera mamy dla Was wspaniałą informację. Właśnie wystartował zupełnie nowy serwis poświęcony w całości tematyce gry w najpopularniejszą obecnie na całym świecie odmianę gry w pokera – Texas Hold’em. Turnieje-pokerowe.pl – to strona, na którą zajrzeć musi każdy kto lubi grać w pokera i komu brak jest turnieje organizowanych na żywo w naszym kraju.

Każdy pasjonat pokerowej odmiany Texas Hold’em doskonale wie, że w naszym kraju praktycznie nie organizuje się turniejów na żywo. Teraz jednak może się to całkowicie zmienić, bowiem serwis turnieje-pokerowe.pl właśnie poinformował o starcie pierwszego turnieju pokerowego, który odbędzie się w Krakowie. Jeszcze wprawdzie nie wiadomo dokładnie gdzie i kiedy odbędzie się turniej pokerowy, gdyż wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Organizatorzy czekają aż zbierze się 100 chętnych osób. Także pamiętajcie – ilość miejsc ograniczona – najlepiej zapisać się już teraz. Jeżeli chodzi o stawki wpisowego to w serwisie umieszczona specjalną ankietę i to na podstawie Waszych głosów zostanie podjęta decyzje ile wyniesie wpisowe do turniejów pokerowych organizowanych przez serwis turniej-pokerowe.pl.

Co jeszcze ciekawego znajdziecie w serwisie turnieje-pokerowe.pl? Po pierwsze, rozbudowane forum pokerowe, gdzie będziecie mogli wymienić się przeżyciami, doświadczeniami i wszelkimi informacjami na temat Waszej ulubionej gry. Po drugie, mnóstwo strategii gry w pokera, a dla początkujących zasady gry. Zachęcamy również gorąco do śledzenie naszego Fan Page’a na Facebook’u – www.facebook.com/emocje.gwarantowane. Znajdziecie tam mnóstwo newsów ze świata pokera , a także pozostaniecie na bieżąco z informacjami na temat organizowanych przez serwis turniejów pokerowych.

Jeżeli poker to Twoje hobby nie możesz przejść obojętnie wobec tego co właśnie przeczytałeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *