Niemalże każdy auto serwis to miejsce, gdzie znaleźć można mechaników zaopatrzonych w wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną podczas świadczenia usług a także najwyższej klasy urządzenia do przeglądów i napraw samochodów. W ofercie firmy znajdują się usługi takie jak komputerowa diagnostyka pojazdów, wymiana amortyzatorów, wymiana opon, serwis hamulców, silników, klimatyzacji samochodowej, przeglądy rejestracyjne i okresowe a także przechowywanie opon w okresach, gdy nie są używane.

Każdy pojazd w serwisie otrzymuje własnego mechanika, który czuwa nad samochodem i wszelkimi dotyczącymi go sprawami. Dzięki temu podejście do pojazdu oraz jego właściciela jest dużo bardziej osobiste niż w miejscach, gdzie za każdym razem samochodem zajmuje się inna osoba.

Przeglądy odbywają się w serwisie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest zarezerwowanie daty co najmniej na dzień przed planowanym przeglądem.

Wszystkie części używane w warsztacie posiadają homologację. Są również objęte dwuletnią gwarancją od producenta.

Każda naprawa odbywa się obecności klienta. Firma dysponuje również wygodną i przestronną poczekalnią, w której dostępny jest bezprzewodowy Internet WiFi a także czasopisma motoryzacyjne.

Klimatyzacja samochodowa musi być regularnie serwisowana, aby mogła działać w odpowiedni sposób przez cały rok. W przeciwnym razie pojawić się może nieprzyjemny zapach oraz problemy z wydajnością klimatyzacji. Raz w roku powinien wymieniony zostać filtr kabinowy, oczyszczone powinny zostać wloty powietrza wewnątrz i na zewnątrz pojazdu a także odgrzybiony powinien zostać parownik.
Serwisy samochodowe w Krakowie gwarantują najwyższej jakości serwisowanie klimatyzacji a także usługi takie jak wymiana opon czy diagnostyka pojazdów. Wśród usług znajduje się również okresowe sprawdzanie stanu hamulców.

Sprawne hamulce to gwarancja bezpieczeństwa na drodze zarówno dla pasażerów samochodu jak i innych użytkowników drogi. Płyn hamulcowy powinno się wymieniać co 60 tysięcy kilometrów lub co 2 lata, klocki hamulcowe co 30-40 tysięcy kilometrów natomiast tarcze hamulcowe co 80-100 tysięcy kilometrów jednak braki stwierdzone wcześniej powinny zostać natychmiastowo uzupełnione.

Mechanicy zatrudniani przez serwisy samochodowe  posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną potrzebną do najlepszej obsługi samochodowej a warsztat wyposażony jest w najnowszej generacji urządzenia. Wszystkie części używane w serwisie są oryginalne i posiadają gwarancję.

Źródło: twojmechanik.com

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *