Zaproszenia są bardzo ważnym elementem każdej imprezy, nie ważne czy jest to ślub, chrzciny czy urodziny. Nic więc dziwnego, że chcemy żeby były piękne i wyjątkowe. Najpierw szukamy projektu zaproszenia. Ostatnio modnym motywem stały się kwiaty, wiele wzorów i projektów znajdziemy w internecie.

W przypadku zaproszeń na chrzciny, popularne jest nadrukowanie zdjęcia naszego dziecka. Takie spersonalizowane zaproszenie może stać się naprawdę wyjątkowe jeśli będzie odpowiednio dobrej jakości. Zastanawiamy się więc i wyszukujemy w internecie – druk zaproszeń – na co zwrócić uwagę? Otóż odpowiedź jest prosta. Druk ma być wysokiej jakości, wykonany w dobrym czasie i w odpowiedniej cenie.

Gdy już znajdziemy odpowiednią drukarnię to kolejnym etapem jest wybór papieru. Druk zaproszenia na papierze ozdobnym jest może nieco droższy niż na zwykłej kartce, ale warto zainwestować. Nie ma nic gorszego niż piękny projekt na słabej jakości papierze. Dlatego wybierzmy papier gruby i dużej gęstości. Możemy wybrać czy ma to być papier błyszczący czy matowy. Osobiście uważam, że druk zaproszeń na papierze kredowym wygląda najlepiej. Jest to gruby, matowy papier, który z pewnością nie pogniecie się w kopercie, a tusz się na nim nie rozmaże. Dobra jakość druku jest w tym momencie standardem, jednak przy wyborze drukarni warto przyjrzeć się jak im to wychodzi.

Polecam wydrukować najpierw jedno próbne zaproszenie, a później wydrukować całą resztę. Najlepsze drukarnie często oferują bardzo dobre ceny ponieważ mają dużo zleceń. Nie warto więc przepłacać. Nie zawsze najdroższe równa się najlepsze. Wybierajmy więc z głową, poczytajmy opinie w internecie, poradźmy się znajomych. Zaproszenia są często pamiątką na lata ale i wizytówką nas samych.

Jeśli jesteś zainteresowany drukiem zaproszeń, koniecznie zapoznaj się z ofertą drukarni JKB Print na stronie https://www.jkbprint.pl/zaproszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *