Nie wszyscy podążamy za modą, ale z pewnością każdy pragnie dobrze się prezentować. Nie ma w tym większego problemu, gdy sami decydujemy o ubiorze danego dnia. Z pracą jest jednak inaczej, zwłaszcza gdy pracujemy w branży medycznej lub kosmetycznej. Stanowisko pracy wymaga od nas służbowego stroju, który pełni funkcję reprezentacyjną firmy lub placówki medycznej. Profesjonalny ubiór pozwala pacjentowi odróżnić lekarza od rzeszy pozostałych pacjentów, a kosmetyczna tunika odróżnia pracownika salonu Spa od klienta.

Jeszcze do niedawna odzież medyczna kojarzona była wyłącznie z kolorem białym, a fason był jednakowy dla kobiet i mężczyzn. Wraz z upływem czasu nowe firmy oferują nowatorskie ubrania, które są niezwykle estetyczne i wciąż spełniają wymogi stroju służbowego. Zmiany dotyczą głównie bogactwa kolorów i modnych fasonów. Ubrania są dopasowane i subtelnie podkreślają sylwetkę. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą poczuć się komfortowo przełamując bariery kolorystyczne, a jednocześnie wyglądać profesjonalnie i z klasą. Nowa odzież lekarska to także fartuchy, bluzy, marynarki oraz kamizelki. Ubrania te nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale są wygodne i posiadają praktyczne udogodnienia. Jest to istotny atut, który zapewnia swobodę podczas wykonywania wszelkich zabiegów.

Ubrania kosmetyczne  prócz zapewnienia stosownego wizerunku pracownika, pełnią funkcję ochronną dla osobistych ubrań. W przypadku strojów do centrów odnowy biologicznej, salonów Spa i wizażu firmy przedstawiają bogatą ofertę ubrań, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób i tworzyć harmonijne, ale też nowoczesne stylizacje. W zależności od upodobań kolorystycznych i oczekiwań estetycznych można wybierać spośród kobiecych fartuchów, tunik, żakietów, koszulek, wygodnych i modnych bluz, spodni oraz spódnic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *