- Moda i Uroda

Zalety dbania o paznokcie – serdecznie zapraszamy na manikiur!

Manicure japoński uznany jest za olśniewającą naturalną metodę pielęgnacji skóry oraz paznokci stóp. Posiada on nie tylko długoletnią tradycję, wywodzącą się z Japonii, jednakowoż w głównej mierze jego specyficzną cechą jest co niemiara zalet i walorów, które w dużym stopniu wpływają na stan naszych stóp. Jedna z najważniejszych zalet tego zabiegu jest fakt, że w skład używanych tutaj maści i past wchodzą jedynie naturalne składniki, oraz nie ma tutaj żadnych groźnych dla zdrowia chemikaliów. Z tego również względu zabieg ten nie wywołuje nieprzyjemnych dla skóry podrażnień, lub także objawów alergii. Puder, jaki używa się w trakcie zabiegu, po jego wypolerowaniu nadaje pazurom piękny, naturalny blask.

Co więcej powoduje, ze mają one witaminy takie jak na przykład: A, E, H, a także B5 i krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński ma niezmiernie mnóstwo zalet oraz walorów, a w głównej mierze poprawia krążenie krwi, aktywizuje wzrost paznokci, i wzmacnia je – przetestuj peeling kawitacyjny warszawa. Z reguły stosuje się go, gdy klient ma paznokcie bardzo słabe, o nierównej płytce, albo rozdwajające się.

Dzięki zabiegowi, jakim jest japoński manikiur przestają się kruszyć, a także są bardziej mocne i sprężyste. W tej chwili można zrealizować go już we wszelkich kompetentnych gabinetach kosmetycznych, funkcjonujących na terenie Polski. Coraz częściej wykonywany jest również w domu, ponieważ charakteryzuje się łatwością wykonania. Jeżeli wiec nie pragniemy udawać się do salonu, lecz zabieg wykonać we własnym domu, potrzebne nam będzie: pasta z witaminami, puder, oraz polerka oraz dwustronny pilnik.

Niezbędna jest tu także szpatułka, którą nałożyć jesteśmy w stanie pastę na stopy. Jeśli wykonany go odpowiednio, stosując się do wyznaczonych zasad i kolejności zabiegu, nasze stopy odzyskają swój naturalny blask. Prócz tego nasze paznokcie cieszyć się będą różowym połyskiem, który utrzyma się przez kolejne dwa tygodnie. Pamiętajmy także, aby po zakończonym zabiegu wetrzeć w stopy oliwkę, jaka ułatwi przenikanie innych materiałów. Po zabiegu przez tydzień nie malujmy paznokci.

Dodaj komentarz