- Moda i Uroda

Zalecenia powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego

Zalecenia związane z wykonywaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed zrobieniem zabiegu. W dodatku, można je przeczytać na witrynie gabinetu pod adresem www.bosskabeauty.pl i mieć w takiej sytuacji gwarancję, że wszystko będzie wykonane dobrze. Znaczące jest to, żeby 1 dzień przed zabiegiem nie brać leków rozrzedzających krew a także nie pić alkoholu. Przez mniej więcej 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentacji należy traktować bardzo delikatnie. Przez miesiąc nie należy chodzić na saunę, chodzić na solarium a także skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej. Wybarwienie pigmentu może stabilizować się nawet miesiąc.

Trwałość make upu będzie wydłużona, o ile będzie stosowało się odpowiednie kosmetyki, a szczególnie kremy z filtrem ultrafioletowym. Zależnie od tego, czy wykonany jest makijaż permanentny brwi, oczu, bądź ust wskazane są również zalecenia szczegółowe, o jakich opłaca się wiedzieć. Wykwalifikowane kosmetyczki dokładnie również poinformują klientkę o tym, kiedy nie musi się zdecydować na taki zabieg, przedstawiając wszystkie przeciwwskazania. Panie wiedzą, że oddadzą się w specjalistyczną opiekę, gdyż doświadczone kosmetyczki systematycznie sprawdzają trendy w dziedzinie makijażu i medycyny estetycznej, co przekładają na codzienną pracę.

Każda specjalistka przeprowadza zabiegi w przyjaznej oraz atmosferze, używając atestowanego sprzętu, a wszystkie czynności są sterylne. Szczególnie bogata jest oferta propozycja odnosząca się do make upu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi wykonuje techniką: ombre, cienia lub pudrową. Make up permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Make up permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W studio robione są w kosztach korekty dla wszystkich typów makijaży.

Dodaj komentarz