- Rozrywka

Zajęcia z tańca dla dorosłych w studio tańca AD

Zajęcia z tańca dla dorosłych w szkole tańca AD to: balet, taniec współczesny z akrobatyką, ballet body, trening tancerza, salsa solo ladies styling, yoga dla dorosłych a także pilates. Każdy z tańców jest precyzyjnie opisany, w związku z czym nikt nie ma zastrzeżeń na co się decydować. Można też zapisać się na do niczego nie zobowiązującą lekcję w ramach prezentacji. W wypadku zajęcia baletowe dla młodzieży zajęcia przebiegają w grupach. Można także zapisać się na treningi prowadzone indywidualnie. Nauczyciele za każdym razem dbają o to, żeby tok zajęć był dostosowany do umiejętności uczestników.

Na bieżąco wyjaśniają też rozterki tancerzy. Można zapisać się na treningi dla początkujących lub dla zaawansowanych, zależności od tego, jakie tancerz ma zdolności. Kadra instruktorska zabiega o to, żeby nauka tańca była czymś więcej aniżeli tylko treningiem. Dba o to, by każdy miał okazję w tańcu wyrażać siebie.

Szeroka oferta zajęć sprawi, że każdy wyszuka najlepsze treningi pod swoje preferencje. To nie tylko możliwość rozwijania się poprzez taniec, ale też zbudowania kolejnych relacji z osobami, które mają taką samą pasję. Instruktorzy od pierwszych chwil zabiegają, by osoby które pojawiają się na treningach zbudowały pełną zapału społeczność. Szkoła tańca AD organizuje również systematyczne eventy. O tym, w jaki sposób to miejsce działa można dowiadywać się z witryny www. Cennik świadczeń zaprezentowany jest na witrynie. Na zajęcia można umawiać się dzwoniąc albo za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Doświadczeni instruktorzy zadbają, by kursanci poczuli się swobodniej. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co może sprzyjać zbudowaniu społeczności. O tym, co na bieżąco dzieje się w studio tańca AD można dowiedzieć się z kategorii Aktualności na witrynie. W szkole AD odbywają się także treningi dla dzieci: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastyka artystyczna, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yoga a także trening tancerza. Można w takim razie się tutaj zapisać niezależnie od wieku.

Dodaj komentarz