- Moda i Uroda

Zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, które doskonale oddziałują na kondycję skóry

Opcja skorzystania z wsparcia doświadczonego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klienci robią użytek nad wyraz chętnie. Specjalistka Magda Kulik – Kopka posiada wykształcenie kierunkowe nie tylko z zakresu trychologii, lecz też kosmetologii, technologii żywności oraz mikroodżywiania. W rezultacie, może wszechstronnie pomagać osobom, które przychodzą do niej z problemami jakimi są: wypadające włosy, łysienie, swędzenie, czy choroby na obszarze głowy. Wskazana trycholog wrocław na początku przeanalizuje stan skóry głowy klientki, oglądając dokładnie włosy wraz z cebulkami. Ma to za zadanie ustalać genezę powstania łuszczycy, łupieżu, czy łojotokowego zapalenia skóry. Badanie jakim jest trichoskopia odbywa się przy zastosowaniu mikrokamery.

Kolejne zaś badania są polecane zależnie od tego, jaka będzie diagnoza. W wybranych przypadkach przeprowadzona zostaje Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Dogłębna analiza jest podstawą do ustalenia indywidualnego rozkładu leczenia a także pielęgnowania. Klienci otrzymują również zalecenia powiązane z domową pielęgnacją, suplementacją oraz dietą. Z usług doświadczonej ekspertki korzystają na równi panie, jak i panowie. Kuracja trychologiczna z jakiej korzystają w Centrum Estetica jest indywidualnie dopasowanym zestawem zabiegów, w seriach od 3 do 10 w przerwach od 7 do 30 dni. Leczenie zawiera techniki: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne a także dermatologiczne.

Oferta obejmie na przykład: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, elektroterapię, sonoforezę, mezoterapię igłową i bezigłową, mikronakłucia oraz sporo pozostałych świadczeń. Obszar kuracji trychologicznej dopasowany jest zaawansowaniem do wymagań określonych pacjentów. Zastosowana jest jednocześnie kuracja uderzeniowa, dopasowana do potrzeb skóry i włosów, kuracja podbudowująca zawierająca wyznaczoną dietę i suplementowanie oraz terapia podtrzymująca i zachowawcza, bazująca na adekwatnej pielęgnacji domowej. W gabinecie wykorzystywany jest nowoczesny laser excimerowy, do leczenia objawów bielactwa, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry lub łysienia plackowatego.

Dodaj komentarz