- Biznes

Zabawa w make-up – co zakupić?

Ostatnimi czasy wybitnie modne zrobiło się kupowanie cieni do powiek w znacznych paletach, tak ażeby mieć po troszku z każdego koloru. To właśnie dzięki temu produktowi jesteśmy w stanie poeksperymentować i wykonać absolutnie inny makijaż oczu aniżeli robimy to na co dzień. W paletach posiadamy niejednokrotnie bogaty wybór nie tylko barw, jednak oraz typów cieni: perłowe, sypkie, lub również cienie do makijażu z mocnym dodatkiem pigmentu. Wystarczy jedynie wypróbować każdego po trochu oraz odszukać swój własny styl, który będzie mógł nam akompaniować przez jakiś czas.

Niewątpliwie każda kobieta poszukuje cieni aksamitnych, bezproblemowych w aplikacji, niezmiernie trwałych i wydajnych, utrzymujących się na powiekach godzinami, do makijażu dziennego jak oraz wieczorowego. O forma takich cieni nie musimy się niepokoić, jeżeli dokonamy wyboru z solidnej firmy. Z odcieniami cieni do powiek wolno łatwo eksperymentować robiąc różne mieszanki oraz uzyskując przy tym zaskakujące kolory. Pamiętajmy niemniej jednak, aby dokupić słuszny pędzelek z długą rączką oraz zaokrąglonym kształtem, jaki pomoże nam w nanoszeniu cieni na powieki. Jest takie miejsce, jakie jest rajem dla kobiet. To miejsce jest tym, czym dla dzieci sklep zabawkowy. Dla dam tą ziemią obiecaną jest drogeria. Nie istnieje kobieta, jaka stwierdzi, iż nie pragnie niczego z drogerii.

Choćby jej się już z szuflad wysypywało, to jeżeli tylko zaistnieje okazja, wejdzie do sklepu z kosmetykami oraz prędko odnajdzie to, czego w własnej kolekcji jeszcze nie posiada. Najłatwiejszym łupem wydają się cienie do makijażu – polecamy też przyrządy do paznokci. Nawet jeżeli amatorka makijażu uparcie używa jedynie jednego koloru dla podkreślenia swego spojrzenia, to dany kolor jest produkowany w tylu odcieniach, iż nie jest możliwe, żeby wykupić je wszelkie od razu. Mało tego, cienie do powiek fabrykowane są już w różnorodnych formach. Współczesny cień do powiek to nie jedynie sprasowany i zabarwiony kawałek pudru. W dzisiejszych czasach można kupić także cienie sypkie – w buteleczkach ze szczególnym aplika torem. Bez trudu odszukamy w drogeriach także cienie w tubce mające formę żelu. Kiedy w takim razie pomnożyć ilość barw przez ich odcienie i poprzez ilość dostępnych na rynku form – wolno przestać dziwować się kobiecym fantazjowaniom o mężu milionerze.

Dodaj komentarz