- Finanse

Wyspecjalizowane biuro rachunkowe w mieście Katowice

Renomowana kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na terenie miasta Katowice utworzona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od zera w dniu dzisiejszym jest liderem w swojej dziedzinie. Specjaliści świadczą usługi księgowe, związane z podatkami i usługi doradcze od siedmiu lat. Od tego również czasu mają spore zaufanie pośród przedsiębiorców. Karolina Bielecka jest licencjonowaną główną księgową. W kancelarii rozporządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei szefem zarządu, zdobył wykształcenie jako doktor nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Ma licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza działem audytu i pozostałych usług, równocześnie nadzorując poczynania w dziale księgowości.

Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich zleceniach postępują w zgodzie z zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Zawiera profesjonalne postępowania, zachowanie tajemnicy zawodowej, należytą precyzję, branżowe kompetencje, neutralność oraz sumienność. Świadczenia księgowe zawsze bazują na optymalnych rozwiązaniach oraz na imponującej jakości. Nadzór i inne świadczenia dostosowane są do wymagań zleceniodawców, plus jednocześnie do bieżących zapisów prawnych. W wypadku jakichś pytań klient może uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod domeną i z pewnością w krótkim czasie skontaktuje się z nim specjalista z kancelarii. Po ustaleniu elementów umowy można będzie zająć się współpracą.

Oferta jest kompleksowa i obejmuje dużą rozpiętość świadczeń nadzorczych, księgowych i poradniczych. Wystosowana jest na równi do dużych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do mniejszych przedsiębiorstw. Zdecydowani na współpracę mają możliwość decydować się między innymi na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków UE, czy poradnictwo w zakresie rachunkowości i podatków. Kompetentni pracownicy wykonują również szczegółowe analizy i sporządzają opinie ekonomiczno – finansowe.
Więcej informacji na http://www.click2edu.pl/pasjans-online/

Dodaj komentarz