- Motoryzacja

Wyspecjalizowana pomoc drogowa dla osób z Żyrardowa a także okolic

Usługi realizowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, czyli przez warsztat Pomoc Drogowa Badoś są wszechstronne. Klienci, którzy skontaktują się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą oczekiwać na zrealizowanie świadczeń jakimi są: dowiezienie benzyny, ładowanie akumulatora, dowóz konkretnych podzespołów, awaryjne odpalanie pojazdu, skorzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczenie auta na parkingu firmowym, wyciągnięcie samochodu z rowu, naprawy wulkanizacyjne, czy usunięcie małych awarii mechanicznych na trasie przez doświadczonego mechanika mobilnego.

Każdorazowo, obszar usług przystosowany jest do konkretnego przypadku. Auto pomoc funkcjonuje całodobowo. Dyżury spełniane są przez siedem dni tygodniu. Dlatego w wypadku stłuczki usterki nie ma problemu z tym, żeby skontaktować się z przedstawicielem warsztatu.

Holowane mogą być auta różnego typu, bo zakład zarządza holownikami przewożącymi więcej jak trzy i pół tony. W tym obszarze Pomoc Drogowa Badoś funkcjonuje nie tylko na obszarze Żyrardowa oraz okolicznych miejscowości, lecz także na obszarze całej Polski, jak i w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów potrafi przewieźć uszkodzony samochód z wybranego miejsca w Polsce bądź z zagranicy, co jest szczególnie komfortowe dla klienta oraz umożliwia prędkie, ponowne przyłączenie się do ruchu drogowego. Na witrynie online warsztatu dokładnie wskazane są tereny funkcjonowania mechaników. Można również za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zadawać pytanie ekspertom i liczyć na natychmiastową odpowiedź.

Perfekcyjna obsługa klienta motywuje do korzystania z usług zaprezentowanej pomocy drogowej. Dostępne lawety wyposażone są w specjalistyczny osprzęt, umożliwiający nie tylko przewieźć bezpiecznie auto. Można też od razu wymienić koła lub przykręcać wykręconą śrubkę, kiedy zrobi użytek z mobilnego mechanika. Jak wobec tego można dostrzec, to auto pomoc, jakiej dobrze będzie zaufać. Samochód będzie naprawiony w dobrej cenie.

Dodaj komentarz