- Usługi

Wykonywanie ubrań z nadrukiem zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy

Wykonywanie elementów garderoby z nadrukiem zgodnie z oczekiwaniami klienta to domena zakładu Pan Koszulka. Stroje takie świetnie sprawdzą się na wyjazdach integracyjnych, koncertach, imprezach firmowych, zawodach sportowych, wyścigach rowerowych, wycieczkach zorganizowanych, targach handlowych, wieczorach panieńskich i kawalerskich, zlotach samochodowych i wielu, mających inny charakter wydarzeniach. Oznacza to, że z propozycji ofertowej mogą skorzystać klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Rozwiązanie takie jak koszulki z napisem sprawdzi się bardzo dobrze w promocji danej marki lub aby podkreślać renomę danego eventu i w większym stopniu go spersonalizować. W formie z personalizacją można również wybrać druk z imieniem, ksywką albo numerem na plecach.

Firmy i dowolne grupy to konsumenci najczęściej robiący zaopatrzenie w takim miejscu. Najwyższa jakość materiału, projektu i nadruku w korzystnej cenie to główne czynniki świadczące o tym, że z konkretną marką opłaca się współpracować. Druk może być wykonany na materiałach od polskich i zagranicznych dostawców lub na strojach, jakie przekażą pracownikom Pana Koszulki zleceniodawcy. Do jego wykonania wykorzystane są techniki takie jak: zastosowania specjalnej folii, sublimacja, nadruku cyfrowego, haft komputerowy, sitodruk oraz metki żakardowe lub satynowe.

Jeżeli ktokolwiek potrzebuje bezzwłocznej realizacji to może zdecydować się na świadczenia ekspresowe. Po uzyskaniu wyceny bezzwłocznie rozpocznie się realizacja. Firma ma sporo dobrych rekomendacji i z tego względu wzbudza zaufanie. Jeśli ktoś chce mieć w 100% autorski projekt na strojach, to musi kontaktować się ze wskazaną firmą. Nadruki mogą zostać zrobione na: koszulkach bawełnianych albo z poliestru, koszulkach polo, bluzach polarowych, bluzach z kapturem i bez kaptura, kurtkach softshell, czapkach z daszkiem, czapkach zimowych, workach i plecakach ze sznurkiem, fartuchach, odzieży sportowej bądź odzieży roboczej.

Dodaj komentarz