- Budownictwo

Wózki paletowe wykonane na bazie nowych technologii

Wózki paletowe wykonywane na podstawie nowych technologii oferuje firma MDE – Lifts. Ułatwią one tradycyjne załadowanie i rozładowanie ciężarówek. W tym celu bardzo dobrze sprawdzi się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie takie może załadować palety do ciężarówki lub do busa, podnosząc ładunek z ziemi, a później samodzielnie się unosząc i kierując do środka, aby zamieścić palety w podanym miejscu.

Jeśli natomiast wózek jest pusty to działając jako winda mobilna może samodzielnie przedostawać się do wnętrza ciężarówki albo busa, aby zabierać ze środka palety i następnie rozładować je na zewnątrz. Kompleksowo funkcjonujące maszyny jakimi są winda mobilna sprawdzą się wobec tego w każdym magazynie albo hali produkcyjnej do jakich zostaną zakupione.

Pracownicy którzy zajmują się załadunkiem lub rozładunkiem towaru będą też odciążeni, ponieważ jedyne, co im pozostanie, to sterować maszyną. Wózek paletowy mobilny będzie za nich realizować czynności powiązane z podnoszeniem i przenoszeniem towaru. Praktyczne urządzenie można przystosować do dowolnego samochodu. Mogą to być samochody z niskim podwoziem, ale też te, w jakich podwozie jest wyżej zawieszone. Wózek można dowolnie ustawić, wobec czego jest to umożliwione. Zależnie od tego, w jaki sposób rozbudowana jest firma klienta, można zakupić jeden wózek albo decydować się na kupno paru modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawniają procesy powiązane z przemieszczaniem palet z miejsca na miejsce. To najlepsze uproszczenie przy większych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na licznych pojazdach to doskonałe wyjście, zastępujące klasyczne paleciaki. Wózek można dostosować do pozostałych samochodów, gdy pojazd główny popsuje się. Skorzystanie z urządzenia zmniejszy w dodatku koszty paliwa. Na witrynie przedsiębiorstwa wskazane są dokładnie parametry techniczne wózka, co pozwala o wiele bardziej przekonać się do skorzystania z takiego wyjścia. Kupujący mogą sprawdzić: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, ilość cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i nabrać przekonania, jak bardzo rewolucyjne jest to rozwiązanie.

Dodaj komentarz