- Usługi

Woda z ozonem jako baza zdrowej żywności

Nowocześnie opracowane systemy przeznaczone do ozonowania wody proponuje Ozon Food. Każdy z tych systemów jest opracowany na indywidualnych zasadach dla wybranych klientów. W związku z tym nie ma mowy o zastojach. Można liczyć na lepsze warunki pod względem higieny oraz mniejsze będą koszty dezynfekowania. Zyskuje nie tylko nabywca, czyli dana firma, ale też konsumenci, którzy otrzymają zdrowe wyroby, już po ozonowaniu.

Wykorzystanie ozonu sprawia, że wszystkie wyroby są czystsze, doskonale zachowane i świeże. Firma która korzysta z instalacji zużywa mało wody oraz prądu, co jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Korzystają na tym: wytwórca żywności, konsument i środowisko. Każda instalacja do ozonowanie wody przemysłowej będzie zrobiona tak, jak oczekują tego warunki jakie panują w konkretnej firmie. Można liczyć też na oszczędności oraz na przewagę nad konkurentami. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną to modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Są one centrum każdej instalacji.

Specjalnie zaprojektowane pompy tłoczące wodę z ozonem są dedykowane tam, gdzie można zaoszczędzić fundusze lub polepszyć jakość wody. Z uwagi na to że poszczególne linie produkcyjne różnią się między sobą, każda z fim funkcjonuje oraz produkuje pożywienie w inny sposób. I z tego względu specjaliści z Ozon Food dają spersonalizowane rozwiązania. Każdy z systemów integruje się z liniami sortowniczymi, przenośnikami i liniami produkcyjnymi. To pozwoli dostarczyć kompletną linię, już zintegrowaną z instalacją. Jest on wykonany ze stali kwasoodpornej, czyli można oczekiwać jego odporności w standardowych warunkach eksploatacyjnych.

Zastosowania Systemów Produkujących Wodę Ozonowaną to: oprysk produktów wodą O3, dezynfekowanie oraz produkcja lodu ozonowanego. Odbywający się zdalnie monitoring, wykonywanie raportów i wiele pozostałych innowacyjnych opcji pozwalają zachować kontrolę nad linią produkcyjną. Integrację zapewnia modułowy system ozonowania wody GwTech, czyli urządzenie większe, z licznymi rozwiązaniami dodatkowymi.

Dodaj komentarz