- Moda i Uroda

W jaki sposób zawsze wyglądać bajecznie? Kiedyś było zupełnie inaczej

Każda pani chciałaby zastopować jak najdłużej młodocianą, sportową sylwetkę, dziewczęcą urodę, czułość nastolatki. To smutne, z wiekiem te atrybuty młodości powoli przemijają. Nowoczesne kosmetyki pozwalają zachować jędrną i gładką skórę, błyszczące oczy, śliczne, gęste włosy, jakkolwiek zmieniają się rysy twarzy, figura, dostrzega się, że przybyło lat. Wiele kobiet umie się starzeć z godnością, ich buzie nabierają całkiem innego piękna, mówi się, że mają perfekcyjną urodę.

Patrząc na niektóre aktorki w wieku po pięćdziesiątce, zastanawiamy się, jakże one to robią, że na ich twarzach nie dostrzega się działania czasu. Oczywiście, dużo z nich poddało się lub w dalszym ciągu poddaje różnym zabiegom chirurgicznym, posiadających na celu wygładzenie skóry, podniesienie powiek, korektę kości policzkowych lub nosa, redukcje podbródka, lecz z upływem czasu, ukończone operacje plastyczne coraz bardziej są dostrzegalne, mimo iż kobiety zaprzeczają. W globie artystycznym zapanowała moda na operacje zatrzymujące młody wygląd. Oglądając zdjęcia w internecie, czy plotkarskich magazynach, zastanawiamy się, po co one to robiły.

Sporo ładnych niegdyś aktorek, piosenkarek, prezenterek, które zachwycały własną urodą tysiące kobiet na całym globie, po przebytych operacjach plastycznych wygląda koszmarnie. Jakakolwiek ingerencja chirurga może zakończyć się klęską i komplikacjami, takich sytuacji jest dużo – żeby tego uniknąć, zabiegi wykonuj wyłącznie u ekspertów – lukaszmichalak.pl. Można się tylko zastanawiać, z jakiej przyczyny na własne życzenie piękna kobieta chce wyglądać jak manekin – sztucznie podniesione usta, nienaturalne powieki, piersi – jak z plastiku. Gdzieś się gruntownie zatarła granica porządnego smaku i poczucia atrakcyjna. Sławne, bogate, tak uwierzyły w magię operacji plastycznych, że wyglądają obecnie na panie ciężko schorowane, z groteskową urodą, aż trudno na nie patrzeć bez zażenowania.

Brazylia słynie z pięknych kobiet, niezmiernie zgrabnych. Wiadomo jednakże, że ponad połowa Brazylijek poddaje się przeróżnym operacjom plastycznym od 15-go roku życia. Chirurdzy korygują najmniejsze odstępstwa od normy, spostrzeganej oczyma dziewczyn dążących do imponującego ciekawa. Kult ciała ludzkiego jest tak okazały, że żadne pieniądze nie są przeszkodą w realizacji marzeń o kapitalnej sylwetce oraz nieprzeciętnej urodzie.

Dodaj komentarz