- Zakupy

Użyteczne porady odnośnie tego, w jaki sposób obsłużyć AliExpress

Allinside to duże uproszczenie robienia zakupów w chińskim serwisie sprzedażowym. Jest to serwis utworzony przede wszystkim dla osób, które zamierzają korzystać z AliExpress, aczkolwiek portal ten nie jest dla nich czytelny albo mają problemy z jego obsługą. Krajowa wersja AliExpress chwalona jest za zrozumiały układ witryny, przeciwnie do oryginalnego odpowiednika. Nie jest dziwne, że dużo pochodzących z Polski kupujących przerzuca się na Allinside.pl, gdzie wszystko jest przełożone na język polski, przejrzyste i umożliwia znacznie szybsze zrealizowanie transakcji.

Można na tym serwisie łatwo szukać produktów i nie martwić się, że w rodzimej wersji doliczona zostanie dodatkowa cena. Na Allinside.pl wystarczy podać w wyszukiwarce towar, jaki planuje się kupić. Co istotne, można to zrobić po polsku, ale też w języku angielskim. Można podać słowa kluczowe o dowolnej długości, bo serwis jest w stanie zapamiętywać te najbardziej zawiłe. Wyniki w wyszukiwarce można przefiltrować, przykładowo pod względem zasięgu cen. Kwoty podawane są w dolarach, w walutach jakie obowiązują na AliExpress, jak i można też błyskawicznie zobaczyć kwoty w polskich złotówkach. O ile jakiś towar zaciekawi kogoś w większym stopniu, wówczas kliknie w odnośnik „Sprawdź”.

Będzie się przeniesionym w parę sekund do strony określonego towaru, już w serwisie AliExpress. Jeszcze przed zakupem produktu opłaca się korzystać z funkcjonalności, jaką jest identyfikacja wiarygodnych sprzedawców w AliExpress. W takim celu warto na Allinside zobaczyć odwołania: „Reputacja”, „Opinie kupujących” a także „Ilość transakcji”. Warto także zapoznać się z czasem dostarczenia oraz opłatami za poszczególne przesyłki, aby nie ponosić sporych kosztów. Tak użyteczne porady sprawiają, że Allinside to ogromne ułatwienie dokonywania zakupów w chińskim serwisie sprzedażowym. O ile internauta zaczyna przygodę z portalem, to za pomocą zaprezentowanego serwisu może to robić bez problemu.

Dodaj komentarz