- Usługi

Szybkie i precyzyjne pomiary O3 w powietrzu

Mierniki ozonu wyprodukowane przez firmę Ozon Food to urządzenia nowoczesne, działające bez przeszkód i umożliwiające wprowadzać rzeczywiste zmiany w konkretnej firmie. Ozon, o ile ma dać rzeczywiste doskonałe wyniki w wybranej firmie, musi być dostarczany w optymalnej ilości. Dlatego należy mierzyć szczegółowo stężenie ozonu na terenie zakładu pracy.

W takim dokładnie celu mierniki ozonu w powietrzu sprawdzą się bardzo dobrze. Są one bowiem projektowane stricte dla przemysłu spożywczego i mogą zostać zespolone z całym systemem ozonowania stworzonym na potrzeby wyznaczonej firmy. Z tego względu też właściciel firmy otrzyma dokładnie takie wiadomości jakich wymaga. I tylko wówczas ma gwarancję, że instalacja przyniesie zauważalne zyski.

Stężenie O3 pozwala wyznaczać kolejne czynności w konkretnym przedsiębiorstwie. Zwykły tlen może też być niebezpieczny, o ile będzie go zbyt dużo. Powietrze zawiera go około dwadzieścia jeden procent. Dlatego opłaca się sprawdzać poziom ozonu, by zachować jego najlepszą wartość. Firma Ozon Food proponuje dwa modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 oraz czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde użycie ozonu wymaga uprzedniego zastosowania czujnika, bo efektywność procesu zależy od stężenia. Na dodatek, warto pamiętać, że kiedy ozon nie jest kontrolowany, to może okazać się gazem niebezpiecznym dla zdrowia i życia człowieka.

O ile więc przedsiębiorcom zależy na tym, żeby wszystkie procesy technologiczne były skuteczne i bezpieczne, powinni zaopatrywać się najpierw w czujniki ozonu od Ozon Food. Są one u takiego producenta zaprojektowane od podstaw, na równi gdy chodzi o czujniki technologiczne, jak i bezpieczeństwa. Ma to też znaczenie w dalszej eksploatacji, ponieważ jeśli tylko cokolwiek ulegnie uszkodzeniu, to części zamienne są udostępniane natychmiastowo i reparacja jest realizowana w kilka dni. Szczegóły oferty podane są na stronie Ozon Food. Można też dużo dowiedzieć się od sprzedawców.

Dodaj komentarz