- Rozrywka

Szczegółowo przygotowane pakiety usług fotobudki na dowolne imprezy

Dokładnie opracowane pakiety usług fotobudki na różne imprezy są dowodem tego, że firma Fotobu.pl zabiega o swoich zleceniodawców. Wszystkie zestawy są zaprezentowane na landing page, razem z zaznaczeniem, ile należy za nie zapłacić. Trzeba przyznać, że możliwość fotolustro cena jest korzystna nie tylko z uwagi na niebanalność rozwiązań, lecz też na atrakcyjne ceny.

Wszystkie pakiety zawierają: nieograniczoną ilość zdjęć, dużo gadżetów do wybrania, różne tła, opcję zamieszczenia swojego tekstu z fotografią, pomoc asystenta pilnującego przebiegu zabawy przy fotolustrze, zachowanie zdjęć na DVD albo na pendrive, indywidualną galerię online pozwalającą dzielić się zdjęciami z przyjaciółmi a także dojazd na miejsce imprezy do stu kilometrów bezpłatnie. To, że w ramach wynajmowania fotolustra można robić fotografie bez ograniczeń jest nad wyraz korzystne dla zleceniodawców. Ponadto, mogą oni oczekiwać na ogromny katalog zabawnych i ciekawych gadżetów do zdjęć. Tło, akcesoria a także teksty pod zdjęciami mogą być dopasowane do tematyki przewodniej określonego wydarzenia. Zespół Fotobu.pl nie tylko dowiezie fotolustro, ale będzie także czuwać nad przebiegiem zabawy, doklejając zdjęcia do Księgi Gości, podając gadżety i zabawiając towarzystwo.

Użytkownicy nie muszą w tym czasie niczym się martwić i skupią się tylko na świetnej zabawie. Nie jest dziwne, że firma cieszy się tyloma pozytywnymi opiniami. Można je sprawdzić na stronie. W dodatku, można również sprawdzić dotychczas wykonane przez firmę gadżety oraz dopasować dla własnych potrzeb najlepsze.
W każdym pakiecie zaproponowano: ustawienie fotobudki w określonym czasie, nielimitowaną liczbę fotografii, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, pomoc animatorów podczas zabawy, utworzenie prywatnej galerii online oraz otrzymanie DVD z fotografiami.

Dodaj komentarz