- Nieruchomości

Strona tematyczna dedykowana dla osób szukających mieszkania

Ponadto, że Fliper prosperuje jako intuicyjnie opracowana wyszukiwarka przedstawiająca mieszkania z rynku wtórnego to działa również jako strona branżowa dedykowana dla osób szukających domu. Blog na temat nieruchomości pozwala wyszukać odpowiedzi na tak istotne pytania jak: na co nakierować uwagę kupując pierwsze
lokum na wynajem, lub w jaki sposób znaleźć ciekawe propozycje mieszkań. Na blogu wszystkie wpisy są godne zauważenia, pełne merytoryki i umożliwiają lepsze zorientowanie się w branży.

Czytelnicy mogą także dowiadywać się, w jaki sposób skorzystać z oferowanej wyszukiwarki. Fliper jako program do selekcjonowania ofert nieruchomości oraz wyszukiwarka nieruchomości pod jedną postacią sprawdza się doskonale. Wyszukiwarka automatyczna wyszukiwarka ofert mieszkań jest na tyle unowocześniona, że gromadzi również wiadomości z licytacji egzekucyjnych. Tego typu monitoring rynku nieruchomości dedykowany jest nie tylko klientom prywatnym, lecz też osobom zatrudnionym w agencjach nieruchomości.

Prosta obsługa, możliwość otrzymania zawiadomień, a także opcja prywatnego wyznaczenia filtrów motywują do zrobienia użytku z serwisu. Im bardziej precyzyjnie dookreśli się, czego szukamy – w tym większej mierze da się zaoszczędzić własny czas. Na tyle nowatorsko opracowana wyszukiwarka przesyła alerty nawet w minutę po tym, jak określone ogłoszenie było dodane na witrynie pośrednika. W efekcie, internauta w parę minut może zapoznać się z ogłoszeniami z popularnych witryn.

Świeże zgłoszenia może sprawdzać bezzwłocznie, na smartfonie. To użyteczne zarówno dla posiadaczy agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to bezpośrednio dla tych dwóch grup Fliper został stworzony. Każdy klient samodzielnie wybiera opcje na podstawie których przeszukuje znane serwisy branżowe. Katalog ofert dostępny jest bez powtórzeń, co umożliwi oszczędzić czas i ukazuje rzetelność Flipera. Portal jest stale rozbudowany.

Dodaj komentarz