- Usługi

Spora wiedza oraz użyteczne zdolności ekspertów z zakładu Truck Opony s.c.

Ogromna wiedza oraz nadające się do wykorzystania w praktyce umiejętności ekspertów z zakładu Truck Opony s.c., jacy założyli mobilny serwis opon dla aut ciężarowych sprawiają, że serwis cieszy się zaufaniem wśród kierowców z województwa wielkopolskiego i nie tylko. Mobilny serwis wulkanizacyjny to rozwiązanie nowoczesne, z jakiego korzysta z chęcią sporo kierowców będących w trasie.

Tym bardziej kiedy chodzi o samochody ciężarowe. W samochodach osobowych jest to bowiem nie tak duży problem. Eksperci z mobilny serwis wulkanizacyjny tir mają świadomość tego, że przebita opona w ciężarówce jest już bardziej kłopotliwa. Opony w tych pojazdach narażone są na duże obciążenia, z kolei ich reparacja może być trudna. Jest również mniej zakładów stacjonarnych zajmujących się zmianą opon w ciężarówkach. Ze względu na charakter jazdy opony w samochodach ciężarowych często psują się również w trasie. Nie zawsze kierowcy mają możliwość bez problemu zjechać w bezpieczne i odpowiednie miejsce z autostrady.

Zwykle nie ma też na to czasu, jeśli zlecenie ma wysoki priorytet pod względem terminu realizacji. I właśnie w tych okolicznościach sprawdza się mobilny serwis ogumienia. Natychmiast po tym, jak kierowca udzieli informacji o usterce, serwisanci podjeżdżają na miejsce podane przez klienta z całym sprzętem. To zapewnienie prawidłowego montażu oraz demontażu opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Zrobione mogą być również inne świadczenia: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, zweryfikowanie ciśnienia w oponach oraz wyważanie kół w zależności od typu felgi z użyciem metody klasycznej albo proszkowej. Zaznajamiając się z opiniami na temat mobilnego serwisu, jakie zamieszczone są na jego stronie szybko można dojść do wniosku, że opłaca się skorzystać z takich świadczeń. W sektorze oponiarskim firma ma on ponad dwudziestoletnie doświadczenie, a jej pracownicy systematycznie się dokształcają wobec czego żadne ze zleceń nie jest skomplikowane. Marka nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami i z producentami opon.

Dodaj komentarz