- Usługi

Słowność oraz działania nastawione na korzyść zleceniodawców – Prodetektyw

Innowacyjne techniki pracy w Prodetektyw są wprowadzane, gdyż detektywi pracujący w takim miejscu mają duże doświadczenie w oferowanych świadczeniach. W związku z tym można skorzystać z białego wywiadu. Polega on na wykorzystaniu dostępnych ogólnie, lecz też płatnych baz informacji, stron i social mediów. Ta forma pracy wywiadowczej może przydać się w sprawach rodzinnych, jak i w firmowych. To zgodna z prawem technika uzyskiwania wiadomości, a więc nie trzeba się jej bać. Detektywi zbierają i analizują dane znaczące dla zleceniodawcy.

Taki wywiad pozyskany w celach gospodarczych jest się pomocny przykładowo właścicielom firm, jacy chcą otrzymać informacje z cyberprzestrzeni odnośnie potencjalnych pracowników, kontrahentów czy konkurencji. Zleceniodawcy prywatni mogą chcieć sprawdzić partnera.

Specjaliści wyodrębnią informacje ważne od mniej ważnych. Mają wgląd do wizerunków, które ich zainteresują, danych prywatnych, informacji o rodzinach, poglądów i miejsc. Mogą też korzystać z innych metod, typu wywiad gospodarczy lub wywiad wykonywany w celach osobistych. Czynności w ramach OSINT mogą być poprowadzone w sposób jawny lub w sposób dyskretny.

Sprawdzone informacje będą zawierać: adres zamieszkania, numer telefonu i danych abonenta, aktualny wygląd, rozpoznanie grona bliskich znajomych, ustalenie bieżącej lokalizacji, ustalenie miejsca pracy i stanowiska, czy sprawdzenie zaplanowanych strategii biznesowych przedsiębiorstwa. Biuro detektywistyczne proces wyszukiwania informacji dzieli na parę etapów: uzyskanie dostępnych ogólnie wiadomości dotyczących osoby albo firmy, filtrowanie informacji oraz odrzucanie nieważnych, sprawdzenie oraz analiza wyselekcjonowanych informacji a także opracowanie raportu. Podobnie, nowatorskie podejście obowiązuje przy rozwiązywaniu innych spraw, jakimi standardowo będzie zajmować się biuro. Eksperci zastosują innowacyjny sprzęt.

Dodaj komentarz