- Biznes

Renomowany dystrybutor elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego oraz pozostałych maszyn w Polsce i poza jej granicami

POWERMAT to renomowany dystrybutor elektronarzędzi, osprzętu do spawania i innych urządzeń w Polsce i zagranicą. Marka współpracuje z fabrykami osprzętu z Europy oraz z Azji. Asortyment taki jak wkrętarki proponuje głównie do warsztatów oraz zakładów przemysłowych.

Właściciele firm, jacy dokonują zaopatrzenia w takim miejscu, wiedzą, że otrzymają asortyment imponującej wartości użytkowej. Konsumenci doceniają też to, że zakupy można realizować prędko oraz bez problemów. W sklepie wprowadzone są korzystne reguły dostawy zamówień, a polityka zwrotów i reklamacji jest przejrzysta. Kiedy ktoś wymaga pomocy przy zakupach może uzupełnić formularz zgłoszeniowy, przesłać maila albo dzwonić do obsługi klienta.

Jeżeli natomiast nabywany sprzęt się popsuje, to można zdecydować się na świadczenia serwisowe. Transakcje można zrobić bezproblemowo, bo konkretne osprzęty są podzielone na kategorie. Są to: dom i ogród, elektronarzędzia, maszyny budowlane, rtv i agd, spawarki i osprzęt, sport i turystyka, warsztat. Można również zaznajomić się z rabatami oraz nowościami. Na tyle spory zbiór produktów pozwoli w tym punkcie sprzedaży zaopatrywać się również konsumentom prywatnym. Jeśli ktokolwiek na co dzień lubi majsterkowanie albo chce profesjonalnie zatroszczyć się o ogródek, to zakupy we wskazanym sklepie na pewno są przeznaczone dla niego. POWERMAT to sklep, który opłaca się wziąć pod wzgląd również wówczas, kiedy planuje się prace remontowe. Bogaty zbiór sprzętów w korzystnych cenach pozwoli później wykonywać różne zadania bez komplikacji. Głównie, konsumenci kupują elektronarzędzia a także akcesoria przeznaczone na czas remontu oraz plac budowy. Warto zakładać konto w POWERMAT, żeby zakupy odbywały się sprawniej. Konsumenci mogą też sprawdzać aktualne informacje na temat oferty w mediach społecznościowych firmy.

Dodaj komentarz