- Rozrywka

Realizowanie społecznej odpowiedzialności w Millenium Hall w Rzeszowie

Zrealizowanie społecznej odpowiedzialności w Millenium Hall w Rzeszowie to jeden z dowodów na to, jak obiekt taki wypełnia wysokie standardy. Obiekt funkcjonuje w Rzeszowie, w dobrej lokalizacji. Z tego powodu prosperują w tym miejscu nie tylko punkty sprzedaży. Na dodatek wieczorami można wyjść do klubu muzycznego. Turyści i klienci biznesowi mogą zameldować się na terenie hotelu. Nowocześnie zaprojektowana galeria w Rzeszowie będzie sprzyjać także rozwojowi rekreacji a także wykreowaniu jak najlepszych postaw wśród regionalnej społeczności.

Klub Sportowy Millenium Hall oferuje na przykład zajęcia z judo, muay thai, czy dużo zajęć dla młodzieży. Na terenie obiektu działa też centrum medyczne LUX MED, zapewniające wszechstronną opiekę medyczną. Można tutaj wykonać dużo badań diagnostycznych. W CALYPSO Fitness można trenować na dużej powierzchni na: dwudziestu czterech bieżniach, szesnastu orbitrekach, jak i na sześciu rowerach treningowych. Dla sportowców udostępnione są też: przestronna aula do ćwiczeń fitness, strefa funkcjonalna, wolne ciężary, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie.

Na stronie Millenium Hall można obeznać się z mapą oraz z charakterystyką dostępnych stref z jakich można korzystać przebywając w Millenium Hall. Na terenie Milleniujm Hall prosperuje również centrum biznesowe, realizujące międzynarodowe standardy. To najlepsze miejsce do przygotowania prestiżowych spotkań o tematyce biznesowej.

Sporym walorem, rekomendowanym przez klientów jest to, że Millenium Hall proponuje karty podarunkowe. To upominek dla najbliższej osoby lub opcja nagrody dla pracowników. To doskonałe wyjście, szczególnie że z karty można korzystać w dostępnych punktach handlowo – usługowych w obiekcie. Osoby, które preferują styl miejskiego życia cenią to, że w Millenium Hall w okresie wiosenno – letnim na skwerze rozkładają się ogródki letnie. Z kolei, w porze zimowej działa lodowisko. Regularnie przygotowane są eventy, pokazy mody i koncerty. Atrakcyjność obiektu przejawia się na dodatek w tym, że sztuka oraz kultura są dostępne dla ogółu.

Dodaj komentarz