- Nauka

Profesjonalny ośrodek prowadzący szkolenia UAVO

SNH DRONES to profesjonalny ośrodek prowadzący szkolenia dające świadectwo operatora bezzałogowego statku powietrznego. Kursy dają przygotowanie do egzaminu, po jakim otrzymuje się świadectwo umiejętności UAVO, wydane przez ULC. Posiadając świadectwo umiejętności można przeprowadzać loty w celach komercyjnych dronami. Kursy i świadectwo kwalifikacji dzieli się na dwie grupy. Pierwsza to UAVO VLOS. Te kursy upoważniają do lotów w zasięgu wzroku. Natomiast, UAVO BVLOS pozwalają na przeprowadzanie lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku. BVLOS – kursy na operatora dronów mają miejsce na terenie paru znanych miast Polski, w związku z czym, wzięcie w nich udziału nie jest w żaden sposób utrudnione.

Wszyscy uczestnicy szkoleń dostają wgląd do spersonalizowanej platformy e-learningowej z materiałami pomocniczymi. Szkolenia na drony opracowane są profesjonalnie. W rezultacie, otrzymuje się dyplom jakim jest licencja na kierowanie dronem. Następnym etapem może być zrobienie szkolenia zakończone egzaminem na Instruktora UAVO. Uprawnia to do kierowania kursami na operatora bezzałogowych statków powietrznych. Każdy, kto jest zainteresowany dronami i własne pasje chciałby wykorzystywać do pracy zawodowej, musi rozważyć wzięcie udziału w takim szkoleniu. Umiejętności dające uprawnienia do prowadzenia specjalistycznych, zawodowych lotów dronami można wykorzystywać na wiele sposobów, do specjalistycznych, jak i do operacyjnych lotów.

W tej chwili ma miejsce duże zapotrzebowanie na ekspertów wykonujących loty dronami, co może w następnych latach zapewniać stałe zamówienia związane z obsługą dronów. Uprawnienia UAVO można bez problemu wykorzystać w dochodowej pracy. Zarabianie na posiadanej pasji jest trendem progresywnym. Bez wątpienia, trzeba to wykorzystać. SNH DRONES jako profesjonalny ośrodek prowadzący kursy na operatora bezzałogowego statku powietrznego jest liderem. Warto wobec tego przyglądać się jego godnej uwagi ofercie kursów.

Dodaj komentarz