- Usługi

Profesjonalna kancelaria adwokacka, w której można korzystać z usług odnoszących się do wszystkich dyscyplin prawa

Iwona Cebo – Kubiczek posiada w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w której można korzystać z usług odnoszących się do wszystkich gałęzi prawa. Można w takim razie skorzystać ze wsparcia ekspertki, jeśli nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane ukierunkowanie i pasja adwokatki przyczyniają się do tego, że w dziedzinie adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Przede wszystkim, jest ona ceniona za efektywność w doradztwie i w rozwiązywaniu prawnych zagadnień. Oferta wystosowana jest na równi do klientów indywidualnych, jak i dla firm. Obsługa prawna poza doradztwem obejmie reprezentację petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Bardzo dobra znajomość prawa oraz 20 letnie doświadczenie dają klientom pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich bardzo dobrze reprezentować. Co istotne, jej kancelaria współpracuje również z renomowanymi kancelariami na całym świecie, wobec czego kiedy konkretną sprawę trzeba rozwiązywać poza granicami kraju, to także adwokatka może w tym pomagać. Klienci prywatni, którzy zgłaszają się do tej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, wsparcie w opracowaniu treści licznych umów, pozwów i innych pism procesowych.

W głównej mierze, interesanci korzystają tutaj ze wsparcia w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w zakresie przyznawania odszkodowań i windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to kolejne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na pomoc specjalistki. Dodatkowo, można oczekiwać, że Iwona Cebo – Kubiczek pomoże w: przygotowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, doradzaniu w obrębie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. O ile będzie taka potrzeba, to w imieniu klientów będzie brała udział w negocjacjach różnego typu oraz będzie reprezentować interesantów w sądzie.

Dodaj komentarz