- Usługi

Pożyteczny, wyspecjalizowany oraz bezpieczny w użytkowaniu osprzęt fryzjerski

Możliwość nabycia wysokiej jakości prostownic do włosów dzięki jakim można będzie wykonać perfekcyjne stylizacje włosów to jedna z wielu propozycji w hurtowni Progress. To tutaj można zakupić gadżety dla fryzjerów, dzięki jakim wzrasta prestiż zakładu, a klienci i klientki po wszystkich wizytach są zadowoleni. Na podobnej zasadzie jest z towarem takim jak suszarki do włosów, jakie nie tylko wypełniają swoją główną funkcję, ale są także bezpieczne dla stanu włosów klienta. Fryzjer nie ma z kolei problemu z ich używaniem, co sprawia, że wszystko robi sprawnie. Płytki prostownicy są obmyślone w taki sposób, że na pewno nie pogorszą kondycji włosów klienta zakładu. Będą to płytki z ceramiki bądź z tytanu.

Grzeją się one nad wyraz prędko, jak i bezzwłocznie oddadzą ciepło włosom. Usługa prostowania toczy się wobec tego sprawnie. Jeżeli właścicielowi zakładu fryzjerskiego będzie zależało na sprawnym prostowaniu włosów, to może kupić płytki szersze. Tymczasem, podczas gdy szuka urządzeń precyzyjnych, do wykonywania gładkich fryzur już od nasady, to musi zakupić prostownice z płytką wąską. Oferowany sprzęt fryzjerski, z nakładkami tytanowymi albo ceramicznymi jest mało inwazyjny dla włosów. Warto także zdecydować się na modele wzbogacone o jonizację. Dzięki ich użyciu włosy nie będą napuszone, a jony ujemne domkną łuskę, troszcząc się równocześnie o odpowiednie nawilżenie włosów.

Nowoczesne prostownice, dostępne w sklepie Progress mają szeroki zakres dopasowania temperatury, by w zależności od potrzeb klientki, można ją było jak najlepiej ustawić. Należy wybierać prostownice, jakie bezzwłocznie się nagrzeją, co może usprawnić wykonywanie usług w zakładzie fryzjerskim. Jeżeli ktoś poszukuje sprzętu do ułożenia fal, to musi decydować się na kupno modeli o nieco zaokrąglonych albo półokrągłych brzegach. Warto również kupić modele z dłuższym kablem, który nie będzie ograniczać ruchu fryzjerki podczas pracy oraz pozwoli na swobodne robienie różnych ułożeń.

Dodaj komentarz