- Zwierzęta

Powiązany z pielęgnacją twarzy trend, oparty na unowocześnionych technologiach

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zapewnienie polepszenia stanu skóry wykonywany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez doświadczonych kosmetologów. Jest on etapowy, co pozwala finalnie na otrzymanie efektu skóry doskonale oczyszczanej, świeżej, zdrowej oraz odnowionej. W pierwszym etapie odbywa się neutralizacja wolnych rodników przy zastosowaniu wody wodorowej. Wolne rodniki po połączeniu z jonami wodoru tworzą wodę i tlen, potrzebne skórze. Kolejny etap to eksfoliacja, a więc złuszczanie nieaktywnych warstw naskórka. Usuwane są wyschnięte komórki, co pozwala na optymalne wchłanianie podczas zabiegu oczyszczanie wodorowe twarzy substancji aktywnych.

Trzecim etapem jest dotlenianie, pozwalające na wprowadzanie antyutleniaczy. Jednocześnie zastymulowane jest pojawienie się białka występującego w tkance łącznej oraz kolagenu. Kolejno, przeciwutleniacze są rozprowadzone po miejscach przeznaczonych do wykonania zabiegu. Ochrania to skórę przed kolejnym wytworzeniem się wolnych rodników a także przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników z zewnątrz.

Kolejno przeciwutleniacz jest wprowadzany do przestrzeni międzykomórkowej przy wykorzystaniu głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadzi to do poruszania się komórek oraz powstania efektu termicznego. Można również spodziewać się relaksacji struktur komórkowych, odprężenia mięśni, rozbudzenia krążenia krwi i limfy. Wpływa to na doskonalszy metabolizm i regenerację komórek. Na końcu wykonywany jest zabieg anti – aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falą radiową. Zastymuluje to tkanki oraz włókna kolagenowe, ulepszając jędrność skóry oraz wygładzając ją. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry można porównać z zabiegami takimi jak: mikrodermabrazja wodna, infuzja, ultradźwięki, czy bipolarna fala radiowa jednocześnie.

Dodaj komentarz