- Moda

Perfekcyjnie prezentujące się elementy biżuterii dla pań doceniających niebanalność

Idealne wyroby biżuteryjne dla pań ceniących niebanalność. Rzemieślniczka, która projektuje i robi biżuterię zabiega o to, aby każdy wyrób był nietuzinkowy. I rzeczywiście, tak jest. Szczegóły ważne są dla niej na pierwszym miejscu i mogą złożyć się w jedną całość. Głównie, spore wrażenie w jej biżuterii wywołują kamienie. Przeglądając ofertę Naszyjniki z kamieniami można będzie to szybko dostrzec.

Specjalnym punktem w ofercie jest biżuteria bursztynowa. Oryginalna kolekcja handmade z bursztynu naturalnego bałtyckiego stworzona jest od początku ręcznie, bez jakichkolwiek odlewów. Kolekcja bursztynowa wyraźnie różni się od tego, co jest dostępne w sieciówkach. Oprawa naturalnych kamieni jest do nich dostosowana. Kamienie nie są formowane pod oprawę.

Złoto Bałtyku właśnie dzięki temu wygląda wyjątkowo. Projektantka tworząc poszczególne okazy zabiega o to, żeby nie marnować surowca. Dlatego nie pomniejszy go ani nie ulepszy. Kolekcja zawiera więc niebanalne wyroby z bursztynu.

Najczęściej w firmie Kamyki Moniki wykorzystywany jest bursztyn surowy, lecz dobierane są też bursztyny białe oraz bursztyn mleczny. Szczególnie wyjątkowo wyglądają bursztyny mleczne z mgłą. Miłośniczki niebanalnych wybarwień mogą zdecydować się na biżuterię z bursztynu koniakowego albo z bursztynu zielonego. Bursztyn uzyskiwany jest od renomowanych dostawców oraz szlifierzy. W Kamyki Moniki można z niego zamawiać: kolczyki, wisiorki, pierścionki i bransolety. Wszystkie kolekcje biżuterii artystycznej zrobione w myśl zasad Nature Design. Wyróżniają je niespotykane kamienie. Biżuteria jest wyjątkowa oraz dopasowana do potrzeb klientki. Można ją zakupić także dla kogoś jako prezent.

Wyszlifowane ręcznie kamienie są umieszczone w oprawach, jakie uwypuklają ich naturalny urok. W kolekcji Kamyki nie ma dwóch takich samych wyrobów. Wszechstronna kolekcja skierowana jest dla pań ceniących unikatową biżuterię artystyczną. Jeżeli panie chcą wyjątkową biżuterię to muszą bliżej przyglądać się temu, co jest oferowane w takim miejscu.

Dodaj komentarz