- Rozrywka

Opcja dla wielbicieli Aperolu – Ramazzotti Spritz

Aperol to napój, który już od paru lat nie ma sobie równych. Tym bardziej wśród kobiet, o najlepszych gustach smakowych drinków. Warto wobec tego orientować się, że istnieje propozycja dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na blogu Tragos Del Mundo można znaleźć kompletny przepis. I nabrać przekonania, że zrobienie nie jest trudne.

Od razu pod przepisem znajdują się także odwołania do kolejnych trunków, o podobnych walorach smakowych. Z tego powodu opłaca się zajrzeć pod adres https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ i nabrać przekonania, że pojawiło się coś na równi pysznego jak kultowy Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym posmaku a także kojącym aromacie. Jest to napój lżejszy, dlatego smakuje szczególnie w upalne wakacje. Wyjątkowa receptura opiera się na smaku róży chińskiej oraz kwiatu pomarańczy. Jest to naprawdę niebanalne zestawienie smaków.

Napój taki wzorcowo zastępuje Aperol. Fani słodszych oraz musujących trunków nie będą zawiedzeni, gdy zasmakują Ramazzotti Spritz. Do przygotowania potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus plus spora ilość lodu. Sporządzenie nie jest ciężkie i nie zabiera dużo czasu. Do sporej szklanki wsypuje się lodu. Kolejno 1/3 szklanki trzeba wypełnić różową przystawką Ramazzotti. Do szklanki dolewa się preferowane wino musujące. Finalnie, całość można udekorować kilkoma listkami mięty.

Uzyskany posmak jest szczególnie odświeżający. Miłośnicy lekkich trunków polubią taką opcję. Szczególnie przedstawicielki płci pięknej, dla których ważne jest to, żeby zasmakować czegoś lekkiego, a zarazem rześkiego. Nie da się ukryć, że Ramazzotti Spritz to świetna propozycja na spotkanie w gronie przyjaciółek albo na spotkanie towarzyskie w letni dzień. Pewne jest, że jeżeli ktoś raz zasmakuje tego trunku, to na długo zapisze się do karty jego ulubionych drinków.

Dodaj komentarz