- Przemysł

Nowocześnie zaprojektowane urządzenia do zastosowania w kosmetologii a także farmaceutyczne, ułatwiające pracę w wielu firmach

BEMA to renomowany zakład oferujący urządzenia dla branży kosmetycznej i branży farmaceutycznej. To marka rodzinna, która w branży funkcjonuje już od dwudziestu trzech lat. Projekty obejmujące maszyny typu mieszalnik syropu wykonywane są na indywidualne zamówienie, co podoba się bardzo wielu klientom biznesowym. W zakładzie zatrudnieni są wyłącznie najlepsi konstruktorzy oraz eksperci od elektroniki, co zapewnia wysoką wartość użytkową wszystkich wytwarzanych towarów. Oferta jest kompleksowa oraz zawiera też serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wiodący eksperci dążą do tego aby od razu rozumieć oczekiwania zleceniodawcy, a więc na pierwszej konsultacji dogłębnie wsłuchują się w to, czego on potrzebuje. Następnie, realizują projekt według ustaleń ze specyfiki technicznej, mając w takim samym stopniu na uwadze oczekiwania zainteresowanego. Dzięki takiej polityce co do prowadzenia firmą BEMA pozyskało już tak wiele przychylnych rekomendacji. Najważniejszą specjalizacją firmy są mieszalniki homogenizujące, mieszalniki dla kosmetyki i mieszalniki laboratoryjne. Ponadto, klienci mogą w tym zakładzie zaopatrywać się w mieszalniki szamponu bądź mieszalniki do syropu. Propozycja handlowa obejmuje też: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej oraz mieszalniki sprecyzowane na topienie.

Mieszalniki homogenizujące produkowane są w wersjach: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to maszyny idealnie przydające się w produkcji kosmetyków. Kupujący, który nie wie, na jaki typ się zdecydować ma okazję korzystać z rzetelnych porad ekspertów. Wtedy nie będzie mieć najmniejszych wątpliwości a propo tego, iż perfekcyjnie zaopatruje swój gabinet. Firma projektując kolejne mieszalniki niemałą uwagę zwraca na trendy w branży, a więc zawsze uzyskuje się innowacyjny osprzęt do eksploatowania.

Dodaj komentarz