- Zwierzęta

Nowocześnie opracowana metoda autohemotransfuzji

Renomowana Klinika ozonoterapii w Katowicach jest ośrodkiem do jakiego przyjeżdża coraz więcej osób. Wynika to z tego, że coraz bardziej ceni się pozytywne cechy ozonu. Jest to gaz dobrze działający na organizm, jakiego korzystne właściwości zostały udokumentowane przez bardzo wiele badań. Uniwersalne zastosowanie trójcząsteczkowego tlenu umożliwia leczyć dużo dolegliwości, bez ryzyka jakichkolwiek szkód dla organizmu. Klinika ozonoterapii w Katowicach oferuje sześć terapii, o niemałej płaszczyźnie wykorzystania. Są to: ozonowanie krwi, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe a także ozonowanie wody i oliwy. Znajdująca się w Katowicach klinika wyspecjalizowana jest w poszczególnych terapiach już od dawna.

Ze szczegółami na temat jej działania jak i tego, jak przebiegają poszczególne terapie można przeczytać na stronie www podanego ośrodka. To jedna z nielicznych klinik na Śląsku, oferująca leczenie alternatywne oparte o terapie ozonowe w kuracjach celowanych. Proponowane są w takim punkcie tylko sprawdzone sposoby aplikowania trójcząstkowego tlenu o najwyższej biodostępności. Na efektywność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego oraz aż 95% ozonu. W klinice dostępnych jest dziesięć stanowisk medycznych, przygotowanych dla pacjentów nastawionych na leczenie ozonem. Efektywność medyczna zaprezentowanych wcześniej terapii oceniona jest na aż 80%.

Z uwagi na to, że zastosowanie terapii ozonowych jest bardzo wszechstronne, może być on stosowany jako bezpośrednia metoda lecznicza albo jako terapia dodatkowa w wielu schorzeniach. Często rekomendowana jest w przypadłościach takich jak: borelioza i jej koinfekcje, zakażenia bakteryjne, grzybicze i wirusowe, cukrzyca i jej powikłania, choroby skóry, choroby kardiologiczne, schorzenia zapalenia stawów i tkanek miękkich, schorzenia neurologiczne oraz choroby układu moczowo – płciowego. W wypadku zainteresowania propozycją katalogową warto kontaktować z pracownikami wskazanej firmy – telefonicznie albo za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Dodaj komentarz