- Reklama

Możliwość doboru wielu środków reklamowych w drukarni MAAG 24

Druk wielkoformatowy realizowany świetnie w drukarni MAAG 24 sprawia, że drukarnia ta jest bardzo znana. Tradycyjna reklama w formie drukowanej nadal ma zalety. Można ją albowiem dopasować do wielu branż i do każdego budżetu. Kiedy ktoś chciałby przekazem promocyjnym skierować uwagę na własną firmę, to musi decydować się na plakaty wielkoformatowe wykonane na wymiar. Są one każdorazowo wypełnione doskonałymi obrazami i z tego względu zaprezentują się perfekcyjnie.

Plakaty wydrukowane są w dowolnej wielkości, a szerokość wstęgi papieru wynosi aż sto dwadzieścia pięć cm. Mogą być zabezpieczane folią matową albo połyskującą. Jeśli ktoś nie ma własnego konceptu, to może zlecać go działowi graficznemu z MAAG 24.

Klienci najczęściej zdecydowani są na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, gdyż może kojarzyć się on z elegancją. Możliwość zamawiania projektu i wydruku w jednym miejscu to coś cenionego. Wszystkie osoby, którym zależy na tym, by uzyskać wielkoformatową reklamę w wersji tradycyjnej powinny zgłaszać się do takiej drukarni. Poza tym, mogą w takim miejscu zlecić zrobienie pozostałych elementów jakimi są druk plakatów i tym samym zrealizować całą kampanię promocyjną. Cała oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na witrynie można sprawdzić wszystkie wykonania i przekonać się, że opłaca się powierzyć własną kampanię. Specjaliści przyjmą zlecenie do realizacji, początkowo nabierając przekonania, że jest on zgodny pod kątem wymagań druku. Znaczenie mają rozmiary obrazów a także teksty. Kiedy okaże się, że projekt mógłby być wydrukowany, to zlecenie zostanie zrealizowane. Opracowane: grafiki, teksty albo obrazy. Każdy produkt jest precyzyjnie opisany. Zleceniodawcy mogą się zapoznać z tymczasowymi realizacjami.

Dodaj komentarz