- Dom i wnętrza

Modernistycznie zaprojektowane stoliki kawowe

Praktyczne i designerskie ławy rozkładane wykonuje marka MATO design z wysokiej jakości surowców. Ławy do rozkładania w wysokim połysku perfekcyjnie wyrażą styl wnętrza, w jakim będą umieszczone. Nie są duże, wobec czego można je wykorzystywać w salonach nieco mniejszych. Można je natomiast rozkładać, gdy odwiedzą nas znajomi.

Funkcjonalne elementy umeblowania takie jak ławy wysoki połysk standardowo mogą wobec tego spełniać rolę stolika kawowego, a w czasie spotkania z przyjaciółmi lub na mniejszych imprezach w domu dają możliwość rozłożenia blatu, żeby zyskać stuprocentowy komfort. Ławy rozkładane z podanej oferty traktowane są jako elementy umeblowania uniwersalne. Z jednej strony, jeżeli ktoś posiada sporą przestrzeń z uwagi na salon połączony z kuchnią, staną się funkcjonalnym meblem w centrum pokoju dziennego. Z drugiej, w przypadku małej przestrzeni ława rozłożona okaże się praktycznym meblem. Nie będzie zajmować dużo miejsca, a przyda się wówczas, gdy będzie potrzeba użycia większego blatu. Jaśniejsze wybarwienie ław sprawi, że bez trudu wpasują się one do każdego wnętrza. Tym bardziej zaś sprawdzą się w pomieszczeniach zaaranżowanych w nawiązaniu do stylu skandynawskiego.

Wyjątkową uwagę w zaprezentowanych ławach zwraca wysoki połysk, wynikający z wykonania z płyty akrylowej Senosan 1800TopX. Blat w każdej ławie wyposażony jest w kulkowe synchroniczne prowadnice, ułatwiające jego rozkładanie. Patrząc na to, że wkładka wydłużająca przechowywana jest pod blatem stołu, na co dzień salon będzie prezentować się gustownie. Na stronie MATO design można zaznajomić się z: wymiarami, specyfikacją, kolorystyką, jak i szczegółami odnoszącymi się do zakupu zaprezentowanych ław. Poza ławą, dobrze będzie też sprawdzić stoliki kawowe podanej marki. Udostępnione są one w długości blatów od dziewięćdziesięciu do stu dwudziestu centymetrów oraz mają przeróżne wysokości. Oznacza to, że kupujący ławę dostosuje ją do konkretnych wnętrz a także do posiadanych preferencji.

Dodaj komentarz