- Usługi

Mocne generatory ozonu od przedsiębiorstwa Ozon Food

Innowacyjne generatory ozonu od firmy Ozon Food to modele GO – 01 i GO – 02. Mogą one zostać dowolnie skonfigurowane, zależnie od tego, czego oczekuje dany zleceniodawca. Model GO – 01 został zaprojektowany w myśl tego, czego wymaga krajowy przedsiębiorca.

Doskonała wartość użytkowa w atrakcyjnej cenie to właśnie to, co motywuje do zakupu generator ozonu i pokazuje, że dobrze będzie mieć takie urządzenie we własnym przedsiębiorstwie. Ozonatory GO – 01 zakłada się na szynie DIN. Mają one szybkie złącza ze stali kwasoodpornej oraz wydajność 10g/h w przypadku pojedynczego modułu. Intuicyjnie opracowany panel sterowania pozwala pracownikom danego zakładu szybko nauczyć się obsługiwania. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest myślą przyszłości i z tego powodu opłaca się na to decydować.

Poszczególne moduły można ze sobą połączyć, co jest bardzo praktyczne i sprawdza się w większych firmach. Nieskomplikowana instalacja oraz zintegrowanie z liniami przedsiębiorcy to następne walory. Sterować generatorem można w sposób zdalny albo przez panel. Obsługiwanie systemu pozwala danemu właścicielowi firmy posłużyć się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Wskazany ozonator wykonany jest z solidnych tworzyw i dlatego też można oczekiwać jego długiej żywotności. Każda instalacja jest zaprojektowana pod oczekiwania zamawiającego. W pełni polski wyrób przynosi gwarancję szybkiego serwisu, gdy będzie taka potrzeba, gdyż nie ma konieczności oczekiwać na podzespoły zagraniczne.

Dokładna charakterystyka i profil techniczny modułu podane są na stronie www. Wydajne generatory ozonu Ozon Food to idealne maszyny. Każdy z modeli można dostosować pod kątem zaprojektowanego systemu, w wybranym miejscu pracy. Spersonalizowane dostosowanie urządzenia daje natychmiastowe rezultaty. Ozon Food dostarcza perfekcyjną technologię i sprawia, że marka rozwinie się w branży. Posiadając tego typu ozonatory, nie trzeba poznawać poszczególnych technologii.

Dodaj komentarz