- Zwierzęta

Miód nektarowo-spadziowy i lipowy – gdzie nabyć?

Miód nektarowo-spadziowy to reprezentatywny rodzaj miodu, który łączy w sobie charakterystykę oraz woń kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten pozyskiwany jest poprzez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (czasem do produkcji używa się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe bardzo często są traktowane jako te niegatunkowe. W rzeczywistości ten typ miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym. Co znacznie więcej, stworzony przez nas miód nektarowo-spadziowy zapewnia imponujące doznania smakowe i aromatyczne.

Miód ten używa się niezmiernie nieraz jako czynnik leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca oraz układy krążenia, Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy cechuje się wysokim składem enzymów, które są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeżeli szukają Państwo smakowitego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej klarownej pasieki.

Perfekcyjny miód w najniższej cenie, prosto z naszych uli – wypróbuj miody sklep online! Nasza pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, który w całym miodowym segmencie uważany jest za niezmiernie rzadki i skomplikowany do zdobycia. Dzieje się tak, bo miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, jakie w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeśli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach lub w niedostępnych położeniach).

Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, proponuje wiele leczniczych właściwości. Dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, jakimi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie).

Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest w dalszym ciągu jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą oraz przeziębieniem. Jeśli poszukują Państwo pasieki, w jakiej tworzony jest naturalny miód lipowy – zapraszamy do zakupu. Zapewniamy, że stworzony przez nas miód lipowy rozwiąże wiele kłopotów z przeziębieniem oraz infekcjami, równocześnie pokazując swoje zalety smakowe i aromatyczne.

Dodaj komentarz