- Zwierzęta

Lekarz z zakresu urologii z dużym doświadczeniem

Michał Jurasz to specjalista z zakresu urologii z dużym bagażem zawodowym, któremu wszyscy pacjenci ufają. Zrobił on już setki zabiegów z zakresu urologii. Regularnie precyzyjnie ocenia kondycję zdrowotną chorych i zajmuje się ich leczeniem.

Ciągle poszerza wiedzę z własnej dyscypliny i nie boi się wdrożyć nowoczesnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Opłaca się zaglądać na stronę www jego gabinetu, aby zobaczyć, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma kompetencje.

Można też internetowo lub telefonicznie wpisać się na konsultację. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznej diagnostyki albo chciałby podjąć leczenie u wykwalifikowanego specjalisty może nawiązać kontakt z ekspertem za pośrednictwem strony www. Po pierwszej konsultacji specjalista wyznacza dalszy harmonogram leczenia i zdecyduje, czy podejmowane zostanie lekarz urolog, bądź może innego rodzaju interwencja. Każdy z pacjentów jest traktowany indywidualnie, co pozwala dostosować najlepsze techniki leczenia.

Lekarz na bieżąco udzieli pacjentom wiadomości w temacie ich kondycji zdrowotnej a także o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro chorego, niezależnie od tego, z jaką chorobą konkretna osoba się zgłasza.

Ekspert bardzo dobrze wie o tym, że pewne schorzenia mogą wywoływać dyskomfort u chorych i dlatego wyróżnia go pełne empatii podejście. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy ze schorzeniami do jakich zaliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnoza, a jeśli to potrzebne, pacjenci poddani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Chorzy wpisują się też na operacje: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej a także na biopsję fuzyjna.

Dodaj komentarz