- Biznes

Kurs motorowodny, rozdzielony na część teoretyczną i praktyki

Firma Sailing Camp oferuje kurs motorowodny, podczas jakiego standardy International Sailing Schools Association dopasowane są do rodzimych okoliczności. I właśnie z tego względu w kategorii kurs motorowodny rekomenduje się zdobywać uprawnienia właśnie w tym miejscu. Szkolenia są również przystosowane personalnie do wymagań uczestników, co dla wielu osób jest nad wyraz znaczące. Kiedy będzie taka konieczność, to wykonane są kursy indywidualne.

Szkoleniowcy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, ze sporym doświadczeniem w temacie bezpiecznego przemieszczania się po wodzie. Wszyscy kursanci traktowani są z życzliwością, a przyjazna atmosfera sprzyja nauce. Regularnie wykazywane są błędy aspirujących sterników, co pozwoli im szybciej przyswoić wiadomości. Szkolenia na sternika motorowodnego odbywają się z poszanowaniem dla środowiska, a dokładniej do akwenów na jakich odbywa się szkolenie. Pływanie motorówką można opanować w 24 godziny, co jest komfortowe i dla wielu uczących się wyjątkowo znaczące.

Do szkolenia można przystępować bez wiedzy początkowej. Intensywny kurs pozwoli w niedługim czasie przyswajać kompletną bazę wiedzy. W zakresie kursu instruktorzy będą sugerować się wyznacznikami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. To pozwoli perfekcyjnie opracować kompendium wiedzy i we właściwy sposób przedstawić ją kursantom. W szkoleniu może uczestniczyć każda osoba, która ukończyła czternaście lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić zgodę opiekunów prawnych.

Uczestnicy kursu zdobywają wiedzę w przyjemnej atmosferze, wobec czego marka ta jest rekomendowana w swojej dziedzinie. Uczyć się można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim oraz kurs morski w Darłowie. Osoby, które planują zrobić szkolenie mają możliwość dobrać miejsce jak i sposób przystosowany do oczekiwań. Rezerwować termin szkolenia można łatwo, za pomocą witryny albo robiąc rezerwację telefoniczną. Po zmianie polskich przepisów, do uprawiania sportów motorowodnych niezbędne są właściwe kompetencje, zdobywane na kursie.

Dodaj komentarz